Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta lekkostrawna - przepisy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 7:32 pm    Temat postu: Dieta lekkostrawna - przepisy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem, że nie moj dział, ale podzieliłam i przeniosłam posty z temtu przepisów. tutaj o tym, jak komponować produkty w diecie lekkostrawnej
emilka




a macie jakies przepisy na potrawy lekkostrawne zeby przy takiej diecie jedzenie szybko nie zbrzydlo?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może jakieś ryby i białe mięso gotowane na parze, albo gotowane w kostce rosołowej lub w wodzie z dodatkiem vegety plus warzywa: ziemniaki, marchewka, por, seler, pietruszka itd?
możesz tez robić sobie ryż z jablkami albo suflety marchewkowe.
zupy kremy warzywne.
zupa kalafiorowa.
pulpety gotowane...
kotlety z kaszą manną.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bialkowe i tluste rzeczy sa ciezkostrawne


szukaj wszystkiego co masz na bazie ryzu
kasze
mozna zrobic jakies zupy

trzyma Cie tylko Twoja wlasna pomyslowosc
kumpel ktory kocha gotowac mowi czasem jeden dodatek moze odmienic calkowicie posilek

popatzr co mozesz jesc i mieszaj w tym ile sie da

edit

pokombinuj cos z :

omlety, chude mięso (w małej ilości), ryby (dorsz, leszcz, sola, szczupak, sandacz),
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no na razie wcinam bulke z mala iloscia maselka i z chuda szyneczka niewędzoną, jogurty naturalne, kefiry, bialy ser, pieczywo chrupkie, sucharki, banany (na surowo) ale te dojrzałe, jabluszka sobie gotuję.

1)Wymiencie proszę, jakie skladniki mogę jesc a jakie nie?
2)mowicie, ze ryby, omlety - ale jak to przygotowac inaczej niz smazone i zeby bylo smaczne?
3)czy do gotowanych jabłek mogę dorzucic i podgotowac brzoskwinie z puszki, czy lepiej nie bo to pestkowce i bedzie mnie brzuch bolec?
4) co myslicie o krupniku? na jakims kurczaczku, cebuli i pora nie dam?
5) kalafior jest lekkostrawny? nie powoduje wzdec? a i tak przy tym jak jestem chuda moj wzdety brzuch wyglada jak 3 lub 4 miesiac ciazy ;p
6) jakie zupy-kremy polecacie?

z góry dziękuję : D

No ale to jest temat pt PRZEPISY a nie diety do takich rozmów zapraszam do tematu dotyczącego diet a nie PRZEPISÓW
Mala_mi

_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group