Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta kopenhaska a karmienie piersią

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aguska



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 3:29 am    Temat postu: Dieta kopenhaska a karmienie piersią Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc !!! mam maly problem z nadwaga po porodzie i jest mi ciezko powrocic do mojej dawnej sylwetki.mam coreczke 9 m-czna i nadal karmie ja piersia i niewiem czy moge przejsc na ta" diete kopenhadze".poniewaz jest ona rygorystyczna i jest rowniez w niej kawa (ja nie pije kawy z kofeina odkad mam moja mala i ja karmie -pije kawe inke).moze ktos sie orientuje czy sa jakies zastrzezenia dla matek karmiacych.pozdrawiam i dziekuje za wszystkie porady .czesc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na Twoim miejscu nie stosowałabym tej diety. jest ona bardzo osłabiająca organizm, mozesz czuc się po niej bardzo zmeczona i nie mieć siły na nic. poza tym myślę, że za mało dostarcza substancji odżywczych.
moze poczekaj z tym aż skończysz karmić, choć ja osobiście tej diety w ogóle nie polecam.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam dietę rozdzielną. Smile Przy odpowiedniej modyfikacji mogą ją stosować nawet dzieci. Sama zaczynam od jutra. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joku_raja



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wroclove
PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

próbowałam i nie polecam (; łatwo przytyć po niej moja kumpela schudła 4, przytyłam 8kg...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katie88



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznań
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aguska Ja również nie polecam tej diety.Potwornie osłabia organizm.
Już po 5 dniu schudłam 4kg ale skutki były nieciekawe m.in. zawroty głowy,szybkie bicie serca,kłopoty ze snem.
Owa dieta potwornie osłabia zatem nie polecam w 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whatever



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 3:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żadna dieta ekspresowa nie jest skuteczna (tym bardziej stosowana podczas karmienia!!!). Nie może być bo wcale dietą nie jest! Spadek wagi nie wynika z faktycznego pozbycia się zbędnego tłuszczu, tylko z odwodnienia organizmu. Gdy tylko powróci się do normalnego odżywiania kilogramy wracają, zazwyczaj z nawiązką. Proponuję sięgnąć po lepsze rozwiązania. Centrum Medyczne ------- To nie jest miejsce na reklamę --------- /Mala_mi opracowuje diety dla matek karmiących, dostosowane do indywidualnego fenotypu pacjenta. Są bardzo skuteczne i przynoszą oczekiwane rezultaty. Dieta nie polega na głodzeniu się tylko wyeliminowaniu z diety składników odżywczych, których nasz organizm nie przyswaja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolinaa86



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Okres karmienia nie jest najlepszym momentem na żadne rygorystyczne diety odchudzające.
2. Dieta kopenhaska ogólnie nie jest dość dobra, takie rygorystyczne diety sprowadzają się na krótko i jest dużą szansa na efekt jo-jo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a własnie ze nie daja.
przynajmniej nie mojej mamie.
stosowała ta diete przez okreslony czas i schudła tyle ile chciała i mało tego waga utrzymuje sie do tej pory, nawet jest mniejsza od poprzedniej, mimo ze na obiad je to co przed dieta Smile
jak widac - działa.
moze nie u wszystkich.
napewno u tych z silna wola i checia Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 7:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:

stosowała ta diete przez okreslony czas i schudła tyle ile chciała i mało tego waga utrzymuje sie do tej pory, nawet jest mniejsza od poprzedniej, mimo ze na obiad je to co przed dieta Smile


co ma obiad do diety

najgorsza z omzliwych diet.
glodowka wyniszczajaca organizm.
ja bez kopenhaskich diet stracilem w pasie kilka cm w ciagu 4tyg Laughing

tak wiem kazda dieta dziala inaczej Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim odpuść sobie dietę do czasu aż przestaniesz karmić piersią. Później możesz rozejrzeć się za jakąś dietą i pomyśleć o odchudzaniu. A na razie dostarczaj organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group