Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta cud - szkodliwość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tę całą diete cud okreslilabym po prostu jako diete dopsowana do nas - wtedy faktycznie jest cud! Da sie schudnac, jesli sie to robi odpowiednio. Je sie wlasciwie, o odpowiedniej porze, uprawia jakis sport. Wtedy jest sukces. Ja rok temu zaczelam z macro bios bar od diety w linii 1500kcal - schudlam 11kg i to wlasciwie niewielkim kosztem. Jedzenie jest pyszne, fantazyjne - same zobaczcie menu na kolejny tydzien http://macrobiosbar.pl/menu/ czasami az sie czeka na podwieczorek, bo taka dieta jest zdecydowanie smaczniejsza niz te 1000kcal - tutaj sie nie gloduje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
franka.cz



Dołączył: 26 Paź 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z dietami trzeba bardzo uwazac bo zle dobrana moze powodowac zaparcia i problemy z trawieniem... ja kiedys zaczelam diete z dnia na dzien bez zadnego przygotowania i trzy dni pozniej nie moglam sie zalatwic, pomogl mi dopiero Intesta polecony przez koleżankę. I bardzo jestem jej wdzięczna, bo teraz dopiero mogę normalnie tracić wagę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group