Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta cud - szkodliwość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Atarasis



Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 07, 2016 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że nie istnieje coś takiego jak Dieta Cud...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natzaj23



Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak dieta cud Smile Ale warto dobrze się odżywiać, unikać śmieciowego jedzenia, bo właśnie wtedy chudniemy w najzdrowszy sposób. Warto skorzystać z pomocy dietetyka, albo wykonać odpowiednie badania określające, co możemy jeść, a czego powinniśmy unikać. Ja robiłam takie badania [zakaz zamieszczania linków na forum] Okazało się, że muszę zrezygnować z paru produktów, którymi wcześniej się objadałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamol23
Spamer


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 9:18 pm    Temat postu: dieta cud Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że diety cud to nie tylko ściema ale i ogromne niebezpieczeństwo. Owszem głodząc się, bo zazwyczaj na tym polegają te diety cud, Twoja siostra schudnie, ale przy tym zrujnuje swoje zdrowie. Nie ma drogi na skróty, jeśli chce walczyć o zdrowie to tylko ćwiczenia + zbilansowana, pełnowartościowa dieta. Po takich propozycjach diet cud jej organizm jest zapewne bardzo wykończony. A spróbuj przekonać ją do superdoods. Zwłaszcza młody jęczmień - dużo o nim pisali, że jest dobry na odchudzanie, a przy tym jest bombą witaminowo - mineralną. Spróbuj ją jakoś przekonać. Powodzenia i życzę zdrowia dla siostry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłabym raczej ostrożna z takimi rzeczami, bez ruchu i zdrowszej diety iężko schudnąć, mi ciężko było zerwać z podjadaniem, niby nie chciał omi się jeść a ciągle coś wsuwałam, pomogło mi picie herbaty slim plus big-active, kosztuje grosze a smakuje fajnie i pomaga w walce z kilogramami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kociczka80



Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diety to zlo... a ludzie lykaja informacje o dietach cud jak mlode pelikany. Potem jest efekt jojo i placz ze dieta nie pomogla. Aby schudnac trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, jesc czesto a malo, przyjmowac blonnik (poczytajcie http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrowy-i-naturalny-blonnik) pic duzo wody i cwiczyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agathe1102



Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam uwazam, ze dobrze zbilansowana i dobrana dieta jest ok. Sama korzystalam z pomocy https://dietqueen.pl/ i udalo mi sie w polaczeniu z cwiczeniami stracic prawie 30 kg Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z dietami trzeba bardzo uwazac bo zle dobrana moze powodowac zaparcia i problemy z trawieniem... ja kiedys zaczelam diete z dnia na dzien bez zadnego przygotowania i trzy dni pozniej nie moglam sie zalatwic, pomogl mi dicopeg 10g polecony przez kolezanke. Z dietami lepiej uwazac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edikey



Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
santomorico



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problemy stomatologiczne, to polecam polecić Stomatologia Świątkowska. Stronę specjalisty można znaleźć po wpisaniu frazy implanty kraków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
frania20



Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 1:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie bawię się w żadne diety cud, bo nic dobrego z nich nie wynika. Ostatnio postanowiłam trochę zmienić swoje odżywanie, ale nie odchudzam się. Wprowadziłam nawet całkiem inne sposoby na ziemniaki, które znalazłam tutaj http://prowital.pl/ziemniaki-podczas-diety-czy-mozna-je-jesc/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group