Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta cud - szkodliwość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepsza dieta (bo słowo to oznacza - sposób żywienia), to taka, która przewiduje regularne posiłki, jest "zdrowa" - normalna, bez zbyt dużej ilości smażenia, bogata w warzywa, ryby i stosujemy ją całe swoje życie i do tego aktywność fizyczna!
Wystarczy, nie ma czegoś takiego jak dieta cud, no chyba, że chcemy schudnąć tylko na jeden dzień, a później wszystko do nas wróci z podwójną siłą Wink. A w tym przypadku, ja np. preferuje bardziej wzmożoną aktywność fizyczną, chociażby 6 Weidera jest świetnym rozwiazaniem na płaski brzuch Smile w dość krótkim czasie, a efekty niestety później znikają Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomaddka44



Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta cud nie istnieje, żeby zrzucić kilogramy trzeba dobrze się odżywiać, zrezygnować z jedzenia słodyczy, fast foodów i zacząć uprawiać sport. Bez tego nie da rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annagrycan



Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak!! Od siedzenia na kanapie jeszcze nikt nie schudł.Ćwiczenia i dieta, silna wola,motywacja to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrew.nowik



Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja od prawie 20 lat na diecie wegańskiej. Mam mnóstwo energii, jestem zdrowy, jem kiedy chcę i ile chcę Smile Wiadomo, najlepiej z własnego ogródka, wtedy wiemy co jemy. W innym wypadku narażamy się na syfiaste pseudo pożywienie. Także uciekajmy z miasta, zakładajmy osady i ... cieszmy się zdrowiem i życiem;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bilbolink



Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z simian, aktywność fizyczna przede wszystkim. A dieta cud to tak co jesz co chcesz, ile chcesz a jak schudniesz to cud:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrzeCHU



Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od lat mam nietolerancje glukozy i jestem pod kontrolą diabetologa. Mieszkam w Poznaniu i chodzę na wizyty kontrolne do diabetologa ale generalnie frustruje mnie to że współczesna medyna nie potrafi skutecznie zapobiegać cukrzycy. Postanowiłem wiec zagłębić się w medycynę naturalną i spróbować pić wywar z siemienia lnianego, czy ktoś z WAS o tym słyszał, albo czy ktoś zna inne sposoby na walkę z hiperglikemią???

//w sprawie reklamy proszę o kontakt z wydawcą serwisu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł24
Spamer


Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja może nie mam diety cud,ale mam za to technikę cud,która sprawdza się bardzo dobrze.
Po pierwsze: Codziennie jedz to co chcesz,lecz zawsze pamiętaj o tym by zmieścić się w 1500-1800kcal(kobiety) 1800-2000kcal(mezczyzni).
Po 2(to jest klucz do zwycięstwa)
Jeśli chcecie naprawdę schudnąć to musicie zrobić 40 dni tzw.6 Weidera oraz trening interwałowy(wszystko połączone)

Jeśli zrobicie to bez oszukiwania to będzie wielki sukces.
Jeśli również zamierzasz zrobić to co mówię proszę,abyś zrobił sobie zdjęcie całego ciała.Po 40 dniach znów zrób ponownie i zobacz co Ci to dało Wink

UWAGA!!!
Jeśli wcześniej nie byliście aktywni zróbcie sobie przez tydzień treningi z 1 dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

andrew.nowik napisał:
A ja od prawie 20 lat na diecie wegańskiej. Mam mnóstwo energii, jestem zdrowy, jem kiedy chcę i ile chcę Smile Wiadomo, najlepiej z własnego ogródka, wtedy wiemy co jemy. W innym wypadku narażamy się na syfiaste pseudo pożywienie. Także uciekajmy z miasta, zakładajmy osady i ... cieszmy się zdrowiem i życiem;)


No widzisz, ja bez mięsa nie wyobrażam sobie jedzenia. Chyba bym umarła z głodu. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diety ogólnie same w sobie są okej o ile są dopasowane do konkretnej osoby i są połączone z ćwiczeniami. Ja np nie mam żadnej konkretnej diety po prostu sama obliczyłam do swojej wagi i wzrostu oraz aktywności fizycznej liczbę kalorii jakie powinnam w ciągu dnia spożywać i tego się trzymam Smile co oczywiście widać bo schudłam 6kg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amantka



Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak że chyba dieta cud nie istnieje jedyny sposób żeby zrzucić kilogramy to zmiana stylu życia ja ze swojego doświadczenia odkąd przez zupełny przypadek trafiłam na kolację do restauracji orientalnej w Krakowie zaczełam interesować się takim jedzeniem i stylem zycia ilość przypraw jakie oferuje ta kuchnia oraz dieta oparta na rybach i lekkich zdrowych potrawach przypadła mi do gustu zaraziłam tym rodzinę dodałam codzienny sport i dziś wiem że schudłam ile chciałam a efekt jo-jo mi nie grozi gdyż dalej konsekwentnie stosuję to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group