Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta cud - szkodliwość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny a na czym polega ta dieta? Mogłabyś mi trochę ją opisać??? Czy takie jedzenie jest wogóle zdrowe??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta opiera się na połączeniu gotowych, niskokalorycznych produktów Cambridge z normalnymi posiłkami. Składa się na nią sześć stopni, podczas których zrzucasz, a następnie normalizujesz masę ciała. Jedzenie jest niskokaloryczne, ale zdrowe i nie dopuszcza do niedoborów mikro i makroelementów. No ale oczywiście wszystko pod kontrolą i stałą opieką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... To mnie uspokoiłaś, Myślałam że to poprostu jakieś puste kalorie.
A teraz jesz normalnie tak? Nie tyjesz??
Przepraszam że jestem taka dociekliwa ale też mam problem z nadwagą i właśnie szukam jakiejś dobrej diety.
Próbowałam już kilku , ale chyba bez dietetyka się nie obejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemu! Ja doskonale rozumiem, bo niedawno czułam się tak samo... A co do Twojego pytania - jem poniekąd normalnie tzn. jestem na etapie stabilizowania, moja dieta jest więc mieszana. Jem dwa posiłki Cambridge i dwa normalne. No i oczywiście piję dużo wody. Nie, nie tyję i strasznie się z tego cieszę. Btw. Cambridge udostępnia wiele fajnych przepisów na niskokaloryczne, zdrowe posiłki i nie są to drogie składniki, więc otrzymujesz wsparcie właściwie na każdym etapie diety. Dla mnie to ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna i Jerzy



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieką dietą jest dieta Dr. Ewy Dąbrowskiej, co prawda lecznicza ale naprawde dobra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tiny a czy te przepisy są gdzieś dostepne? Czy tylko dla tych co są na diecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z dostępnych na stronie diety Cambridge przepisów. są naprawdę fajne, dobre jakościowo, szybkie w wykonaniu. No i niskokaloryczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikusia, tak jak napisała goxa - na stronie centrum Diety Cambridge masz przepisy i nie są one tylko dla będących na tej diecie. To są przepisy na zdrowe, lekkie posiłki. Każdy może je sobie przyrządzić. Są smaczne, pożywne i niedrogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no!! Nie mogę znaleźć, wrzuci mi któraś linka do tych przepisów??? Może zacznę od nich a potem skorzystam z diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 20, 2013 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[zakaz umieszczania linków na forum] - po prawej stronie masz coś takiego jak "Cambridge na talerzu". Polecam sałatkę z tuńczykiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group