Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta a wygląd włosów i paznokci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:29 am    Temat postu: Dieta a wygląd włosów i paznokci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zastanawiam sie nad taka zależnością? co jest dobre dla paznokci i włosów z jedzonka?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:33 pm    Temat postu: Co jest dobre... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla paznokci napewno sa dobre warzywa,takie jak marchew,ogórek(świeży z ogródka najlepiej).A włosy po umyciu spłukiwać chłodą wodą,wtedy sie tak nie przetłuszczają.I nie suszyć suszarką,bo wtedy włosy się niszczą.I nie używać lokówki,no podczas jej używania najczęściej przypalają sie końcówki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to ma zwiazek ale paznokcie przestaly mi sie rozdwajac kiedy wlaczylam do swojej codziennej diety oliwe z oliwek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marianka
Gość









PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polecam produkty, zawierające żelatyne: galaretki, żelki itp. w domu zawsze mam pod ręką jakąś galaretke w lodówce, czasami kupuje sobie haribo.. ostatnio widziałam reklamy nowych witaminizowanych żelek, te to dopiero musi być czad, trza wypróbować.. łakocie i witaminy (tak to było jakioś nie? hie hie...)
Powrót do góry
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ano. widziałam je tyż! Jeszcze co prawda ich nie próbowałam, ale jak nastepnym razem do sklepu pojade to na 100% sobie kupie. tylko dużo ich dosyć jest. Będę musiała się wczytać, które maja najwięcej dobrych rzeczy hiehie Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monana
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak żelki przede wszystkim:) Nie chce mi się robić galaretki bo za długo się czeka, a za młodu non stop jadłam galareteczkę cytrynową...echh:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group