Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dieta a niepłodność?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majama30



Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 9:31 pm    Temat postu: Re: dieta a niepłodność? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mineral napisał:
Zauważyłam, że coraz więcej młodych małżeństw ma problem z płodnością. Trudno jest im cieszyć się potomstwem, kobietom ciężko jest zajść w ciążę.
Wiem, że są różne sposoby walki z niepłodnością, a ja jakiś czas temu czytałam, że niepłodność można leczyć za pomocą specjalnie dobranej diety.
Tylko zastanawia mnie co to jest za dieta???
Jeśli wiecie coś na ten temat będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.


W ten sposób można wspomagać leczenie niepłodności. Zresztą bardzo skutecznie. Nie ma jednak jednej diety dla każdej osoby. Wszystko zależy od problemu. Inna będzie dla kobiety z PCO, inna dla osoby z zaburzeniami hormonalnymi, inna dla mężczyzn na poprawę parametrów nasienia. Ja stosuję dietę po to właśnie, żeby jak najszybciej zobaczyć dwie kreski na teście. Mam PCO. Chodzę do doktor----------- z FertiMedica. Widzę efekty ale nie ograniczam się do diety. Chodzę regularnie do ginekologa i staram się prowadzić zdrowy styl życia. To akurat z różnym skutkiem Smile. A tak na chłopski rozum, skoro zła dieta może nam zaszkodzić, to odpowiednio dobrana tylko pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba1234



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 11:09 pm    Temat postu: dieta a niepłodnośc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam czy ktoś może wie jakie jedzenie wpływa na płodność u mężczyzny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak naprawdę jest bardzo proste Smile Po pierwsze ogranicz tłuste jedzenie i czerwone mięso, smaż na oliwie zamiast oleju, z przypraw korzystaj z naturalnych, np; czosnek, szczypiorek, koperek, cebulka, suszona papryka itp. Wyłącz z diety fast foody, mrożonki, pizze, jedzenie w tłustych knajpach, typu kebaby itp. To samo tyczy się napojów colo podobnych. A zamiast tego na obiad np ryż z filetem czy rybą, smacznie bo z przyprawami i zdrowo. A miedzy posiłkami zamiast batonów wybieraj owoce, wszystkie witaminy B, witaminy A, E i inne składniki mają tutaj ogromne znaczenie, znajdziesz je w wielu owocach i warzywach, przykładowo kalafior, pomidor, czosnek, czy owoce, pomarańcza, jabłko, czereśnie, maliny i tak dalej i tak dalej Smile

Po prostu są dwa schematy, jeden to jedzenie na szybko, tłustych rzeczy, mrożonek, fast foodów itp, które negatywnie wpływają na jakość nasienia i jedzenie zdrowe, woda, owoce, lekkie jedzenie, pierwszy dobry posiłek w ciąu dnia i troche ruchu, to klucz do wszystkiego Smile Trzeba tylko dobrze to zorganizować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group