Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dieta 1500 kcal i ból w prawym boku pod żebrami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia805



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 11:28 pm    Temat postu: Dieta 1500 kcal i ból w prawym boku pod żebrami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich -od miesiąca jestem na diecie1500 kcal .leczę sie w poradni metabolicznej,ponieważ ciągłe diety zaczynały mnie już męczyc ,bo efekt mizerny albo jojo. teraz jestem szczęsliwa udało sie już zgubic 8 kg mam nadzieję że nie wrócą ,ale nie to jest wazne od tygodnia zaczeło boleć mnie w prawym boku zaraz pod żebrami jest to ból znośny ale zaczyna mnie męczyć i wybudzać ze snu -poradzcie co robić? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 8:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że tę dietę powinnaś zakończyć. 1500 kcal to poniżej dziennego zapotrzebowania. Takich diet nie powinno się stosować dłużej niż miesiąc.

A ten ból to uważam za nic szczególnego. W razie gdyby on nie przechodził jeszcze ok. tygodnia, wtedy możesz ewentualnie zgłosić się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie wspomagasz sobie czasami tej diety jakimiś herbatkami przyspieszającymi?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta dieta to dla mnie bezsens. Trzeba jesc nie wszystko ale niektore produkty.

1500 kcal to zbyt malo glodszisz sie !!

Ps po diecie przybedzie Ci jeszcze wiecej niz przed nia.. Organizm zacznie magazynowac jedzienie jakie dostarczysz po diecie.. Dzis juz odchodzi sie od tego rodzaju diet..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basia805



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję wszyskim którzy zabrali głos w mojej sprawie ale chcę powiedzieć tylko tyle że nie czuję się głodna i nie pijam żadnych herbatek odchudzających -pozdrawiam gorąco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group