Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Diane35 - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dori19851



Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 12:48 pm    Temat postu: Diane35 - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko: biorę tabletki Diane35 dzis bedzie 10 dzień .Zaczełam brac wraz z pierwszym dniem okresu ( poniewaz miałam pół roczną przerwę i nie brałam zadnych tabetek ) Okres wcześniej dostałam 40 dnia a teraz dostałam 43 dnia( mam nie reguralne miesiaczki) Otóz mam jakieś dziwne plamienia ( kolor brazowawy) i tak sie czuje jak bym miała okres dostać tzn brzuch mnie boli jak przed okresem , piersi mi sie powiększyły i są wrażliwe na dotyk no i brzuch mam jakis wiekszy.Czy mam odstawić tabletki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę,że objawy,które opisujesz,to normalna reakcja Twojego organizmu na tabletki antykoncepcyjne.Powinno przejść samo w niedługim czasie.Najlepiej weź 1 opakowanie i zobaczysz jak będziesz sie czuła.Jeśli nie nastąpi poprawa udaj się do ginekologa.Pozdrawiam i powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dori19851



Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co sie dzieje z moja cerą ? te tabletki powinny zlikwiodowac trądzik a ja zauważyłam ,że mi sie nasilił i to bardzo.Myślicie ,ze na poczatku tak sie dzieje ,że sie nasila a póżniej wszystko dochodzi do normy? Już sama nie wiem co mam robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyziulka



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

sama brałam Diane przez 2 lata i niedawno zmieniłam tabletki na inne. Na poczatku miałam odobne objamy do twoich a nawet gorsze - miałam mdłości zawroty głowy itp... Przeszło dopiero gdy zaczęłam je brac na noc. Jesli chodzi o tradzik to powinien zniknąc w ciagu 3 miesiecy. Pamiętaj że muszisz przy tych tabletkach być pod stałą kontrolą także okulisty oraz badać się systematycznie nie tylko ginekologicznie. Niestety te tabletki mogą zaszkodzic Neutral Jesli nie masz powaznych problemów hormonalnych polecałambym inne tabletki.

Pyziulka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cera poprawia mi się z dnia na dzień to był chyba burzliwy okres no ale plemienia mam nadal, piersi to mam jakies pełniejsze, ze normalnie jak nie moje Smile i brzusio takie duże i no i brak apetytu na konkretne jedzonko, ale za to duzy apetyt na słodkie nio i ciągłe plamienia. Teraz to mam przerwę 3 dzień no spodziewałam sie jakiegoś obfitszego okresu no ale jest bardzo słaby takie plemienie troche mocniejsze.Czy to jest normalne,że w czasie brania tabletek występuje podczas 7 dniowej przerwy już nie taki obfity okres a tylko plamienie, bo już jie wiem co o Tym myśleć nawet sie zastanawiam,ze moze w ciaży jestem i jak byłam u ginia to po prostu nie wykrył bo było za wcześnie a wcześniej zanim zaczełam brac tabletki to okres dostałam po 40 a następny po 43 dniach ( dostawałm niereguralnie co 30, 31,35,34 dni ale nigdy co 40 ,43 ) już nie wiem jak to wszystko tłumaczyc i interpretować bo niby mozna byc w ciąży jak sie ma kilka okresów....Pomózcie...
Powrót do góry
dori19851



Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napiszcie mi co o tym myslicie normalnie mam 7 dniową przerwę a okres słabiutki normlnie jak by sie uprzeć Wink to wkładka by wystarczyła na cały dzień Wink, wygląda to tak jak by mi sie okres kończył . No i jakaś normalnie az czarna ta krew i małe, ale to małe skrzepy sie ,,wydostają" a czuje sie jak bym miała okres to znaczy tak mnie boli brzych.Ja już sama nie wiem, czy jak biore tabletki to mam sie nie spodZiewać obfitego okresu, ale żeby taki słaby był ten okres to też nie rozumiem a moze dopiero sie zaczyna .Zaznaczam, że to już 4 dzień przerwy.
P.S post wyżej to też mój post. Pomóżcie mi to wszystko zrozumieć Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to dopiero początek miesiaczki?Piszesz,że to 4 dzień przerwy,stąd wnioskuję,że masz jeszcze całe 3 dni aby okres zaczął się na dobre Very Happy Pamietaj by po 7 dniowej przerwie przyjąć pierwszą tabletkę z następnego opakowania a okres wcale nie musi sie juz skończyć Exclamation Ważne jest aby się zaczął w czasie 7 dniowej przerwy Exclamation Exclamation Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dori19851



Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 6:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jednak były pączątki okresu.Już jest oki okres jest tak obfity jakiego dawno nie miałam.Teraz to normalnie sie dziwię z jakiej paki Very Happy i wogóle bardzo bardzo boli mnie brzusio....też sie dziwię z jakiej paki wkońcu tabletki niby zmniejszają bóle miesiączkowe Very Happy.No cóż pocierpię może w następnym cyklu bedzie oki .Z cerą muciałam też pomęczyć się.Na początku totalna masakra, ale teraz wszystko dochodzi do normy.
Dzieki Netka.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zmasakrowana
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tak przypadjkiem tu wpadlam i chcialam powiedziec ze od poltora miesiaca mam depresje z ktorej nie wychodze a jest to skutkiem terapii polrocznej Diana 35...
stanowczo odradzam
Powrót do góry
dori19851



Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i chciałam dopisać, ze plamienie ustąpiło, bóle głowy też, kołatanie serca też Very Happy
Po tabletkach powiększ mi sie trochę brzuszek no i powiększyły się piersi Very Happy zadowolona jestem bo jestem szczupłą osobą, ale powieccie mi czy jak odstawię tabletki to wszystko wróci do normy tzn piersi powrócą do stanu kiedy nie brałam tabletek? Brałam kiedys tabletki anty no ale nie zauważyłam, zeby mi sie piersi powiększyły. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group