Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dezinformacja

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko że ja mam nadzieje że nie jestem.i do wizyty lekarza wole mnieć takie myśli!! ale naprawde to może mi sie zmniejszać? a przedwczoraj przez moment wogule tego nie czułam czy to jest normalne?i czy można wciągać brzuch bo ja moge!

i dlaczego ja nie mam takich objaw jak wszystkie kobiety w ciąży?mdłości,zgaga,bolesne piersi,częste siusianie itd?

ja naprawde nie moge uwierzyć w to że to można tak poruszać i że to jest takie twarde jak skała i że to może sie zmniejszać.

jejku ja naprawde mam przeczucie że nie jestem w ciąży!i mam nadzieje że mam racje bo jak nie to nie wiem jak to wszystko sie skończy

a wyczytałam że jak jest sie w ciąży urojonej to czasami mogą testy wyjść pozytywnie i żemoże rosnąć coś w brzuchu i wyciekać coś z piersi i wogule można mnieć objawy takie ja w normalnej ciąży! a ja od kąd zaczełam współżyć to sie bałam że jestem w ciąży chodż sie zabespieczałam.Ja bardzo dużo czytam w necie o tym wszystkim!!!


-----------edit by drapaka------------
Jak możesz to bardzo proszę nie pisz kilku postów pod sobą staraj sie umieszczać wszystko to co chesz w jednym poście. Używaj opcji "zmień" która jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Gość









PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Ja rowniez uwazam,ze jest duze prawdopodobienstwo ze jestes w ciazy.Jesli chodzi o objawy to nie kazdej kobiecie musi cos dolegac,ja nie mialam zgagi,bolesnych piersi,mialam troche mdlosci,ale nie byly one dokuczliwe.Ok 4 miesiaca rowniez zauwazylam mala kulke w brzuchu,ktora sie przesuwala,jak lezalam na prawym boku to byla na prawym,jak na lewym to i ona przesuwala sie na lewy.Na poczatku sie przestraszylam,ale lekarka powiedziala,ze to dziecko poprostu sie przesuwa,w koncu jest zywa istotka.Idz jak najszybciej do lekarza,zeby to wyjasnic,ale wg mnie bedziesz niedlugo mama.
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ona juz jest mama. Slyszysz Kasiu-jesli to ciaza to juz jestes matka! Prosze postaraj sie nie dzialac na szkode swojego dziecka. Ono ma tylko ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 7:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasia-_-

Cytat:
Ja bardzo dużo czytam w necie o tym wszystkim!!!


czasem nadmiar wiedzy niestety nie jest przydatny - powoduje róznego rodzaju niepokoje.

jak widzisz wszystko wskazuje na to że jednak jesteś w ciąży dlatego nie ma co wmawiać sobie że nie - działasz wtedy tylko na niekorzyść tej małej istotki. Powinnas jak najszybciej skontaktować się z lekarzem - to teraz priorytet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej teraz już wiem że jestem w ciąży bo zaczełam czuć ruchy dziecka!!i chodz to dziwne bo 2 tyg nie chciałam tego maleństwa to teraz go pragne bardzo pokochałam tego maluszka wmoim brzuszku i żałuje że robiłam takie głupoty :cry: .chodz u lekarza jeszcze nie byłam ale ide za tydzień.mam nadzieje że moje maleństwo jest zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie twoje uczucia sie odmienily Smile Musisz koniecznie pojsc do lekarza. I nie wmawiaj sobie ze swoje dziecko skrzywdzilas. Byc moze jest wszystko dobrze. Popelnilas blad ale nigdy nie jest za pozno zeby cos w zyciu zmienic. Zagladaj do nas czasem i pisz co u was Very Happy Zycze zdrowia tobie i malenstwu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze jedno pytanie ponieważ szczepiłam sie na grype w czasie ciąży czy to mogło zaszkodzić dziecku (mam nadzieje że nie ) do lekarza ide zatydzień ale ja już teraz chce wiedzić.I czy w ciąży występują bule w dole brzucha bo mnie czasami pobolewa brzuszek.Już mam sporawy że czasami mi przeszkadza a najczęściej w nocy nie moge sie przyzwyczaić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o szczepienie to nie umiem Ci odpowiedziec,najlepiej zapytaj lekarza.A bole w dole brzucha zdarzaja sie czesto w ciazy,dzieje sie to na skutek rozciagajacej sie macicy,jesli nie masz innych objawow to powinno byc wszystko ok,ale o tym rowniez dla pewnosci powiedz lekarzowi,bo akurat w moim przypadku takie bole byly zagrozeniem dla ciazy.Zycze Tobie i Twojemu malenstwu duzo zdrowka.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIESTETY STRACIŁAM MOJĄ MAŁA KRUSZYNKĘ W 25 TYG.CIĄŻY.
KIEDY POKOCHAŁAM MOJE MALEŃSWO KIEDY WSZYSTKO BYŁO JUŻ TAKIE PIĘKNE MUSIAŁAM JĄ STRACIĆ.MIAŁABYM CÓRECZKĘ KTÓRA WAŻYŁA 600 GR.TAKA MALUTKA KRUSZYNKA SLACZEGO TEN ŚWIAT JEST TAKI NIESPRAWIEDLIWY.MAM TAKIE OGROMNE WYŻUTY SUMIENIA PONIEWAŻ JA WIEM ŻE TO PRZEZEMNIE ŻE TAK ROBIŁAM.NIECHCE MI SIĘ JUŻ ZYC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzymaj sie dzielnie - wejdz na stronke noworodek.pl - tam są mamy po podobnych przeżyciach- napewno ci pomoże rozmowa z nimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group