Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dezinformacja

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:40 pm    Temat postu: Dezinformacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obawiam sie że jestem w ciąży robiłam sobie testy 3 tyg temu i dwa razy wyszły pozytywnie a raz negatywnie.a w tym momencie nie moge iść do lekarza.wyrusł mi guz w dole brzucha w wielkości pomarańczy a gdy leże moge go przesówać.dodam że mam bardzo nieregularne miesiączke i nie mam jej teraz już 5 miesiąc.mam również taką przezroczystą a czasem taką białą wydzieline z piersi.ale po za tym nie mam mdłości ani zgagi.Błagam pomóżcie!wiem że jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciąży ale ja wmawiam sobie że nie jestem.

[color=red]---- edit by Paweł:
Prosze nie nadwać tematów "pomocy", tylko na coś bardziej odpowiadającego postowi
[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po tych objawach uważam ze jestes w ciąży - ale broń boże nie przesuwaj dziecka w brzuchu.

wydzielina z piersi to prawdopodobnie mleko.

jak najszybciej udaj sie do lekarza. i pamiętaj ze prawdopodobnie jezeli moja ocena sie potwierdzi to na tym etapie ciąży nie ma juz mowy o usuwaniu jej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja robiłam testy 4miesiące temu i wyszły negatywnie.ale czy w ciąży wyrasta taki guz? Boże ja nie chce być w ciąży!!a i jeszcze podkreśle to że ten guz zaczoł sie powiększać gdy zaczełam naciskać ten brzuch.a gdybym była w ciąży to w drugim miesiącu bynajmniej tak mówi mój chłopak.Kompletnie nie wiem co mam robić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chwilke - mowisz ze od 5 miesiecy nie masz okresu a robilas 3 testy - 2 wyszly pozytywnie. Biorąc te informacje pod uwage mozna przypuszczac ze mozesz byc w 4-5 miesiącu ciąży a wtedy brzuszek zaczyna sie powiekszać - czesto od dołu lub pośrodku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ale 4 miesiące temu robiłam również testy i wynik był negatywny.jak to brzuch może sie powiększać w środku? ale można w ciąży ta górke poruszać?brzuch powiększył mi sie dopiero miesiąc temu.i żadnych rozstępów nie mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie karzda mobieta ma rozstępy - a jeżeli juz to pojawiają sie przy 5-7 miesiącu zazwyczaj - wtedy kiedy brzuszek zaczyna szybko rosnąć.

a dziecko jest oddzielną istota - można je przesunąć w brzuchu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie chce tego dziecka!Nie moge go urodzić!Co mam robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najpierw proponuje zaczepic sie na 1 watku bo piszemy o tym samaym na 2 Smile



pamietaj ze nie mówie kategorycznie - jestes w ciazy


aby sie przekonać musisz koniecznie udać sie do lekarza - nawet w innym mieście.

Jeżeli jesteś w ciąż to dostaniesz ważne wskazówi - nie sadze aby ktokolwiek podiol sie usunięcia jej w podejzewanym ptrzezemnie stadium rozwoju.

A na swoja reke tez nie warto dzialac - lepiej urodzic zdrowe dziecko aby oddac do adopcji niż chore i skazac je na cierpienie.

Musisz byc silna i tak jak mowie - lekarz obowiązkowo i jak najszybciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki agusia!tylko że moim zdaniem to dziecko już urodzi sie chore ponieważ dużo robiłam żeby je stracić a terazżałuje ponieważ i tak mi ta górka nie znikneła :cry: a o adopcji nie mam mowy bo z tu kompletnie nie o mnie chodzi tylko o coś innego.

mam jeszcze jedno pytanko bo ta górka mi sie czasami zmniejsza a czasami zwieksza a wczoraj przez moment wogule jej nie czułam.a jak moge ja przesówać to aż do żołądka czy takie coś występuje w ciąży?

[color=green]---- edit by Paweł:
Problem z powtarzającymi sie postami już naprawiony
[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziecko jest istotą zywa wiec nie ma nieprawidłowości w przesuwaniu sie "górki" Smile

proponuje ci zaczać przyjmować kwas foliowy i dodatkowe witaminy.

Wieże ze jezeli jesteś w ciązy ( a według mnie wskazuja na to twoje objawy ) to dziecko urodzi sie zdrowe - trzymaj za to kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group