Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dermatolog polecił Epikrem na atopowe zapalenie skóry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pchlina



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 8:47 pm    Temat postu: Dermatolog polecił Epikrem na atopowe zapalenie skóry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Moja córka ma azs i ciągle muszę dbać o jej skórę, poza tym ciągle się drapie. Przetestowałam wiele kremów i balsamów do suchej skóry i jak do tej pory nie znalazłam w miarę dobrego. Byłyśmy dziś u dermatologa i polecił epikrem. Czy ktoś to stosował? Zanim kupię muszę zrobić rozeznanie. Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krycha



Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja mama alergiczka z azs uzywa tego kremu, bardzo sobie chwali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, ja cały czas stosuję epikrem, mam baaardzo suchą skórę i muszę się smarować codziennie, jak się nie posmaruję, to się strasznie właśnie drapię, ja jestem zadowolona, także spokojnie mogę polecić, to póki co najlepszy krem jaki miałam,
mam nadzieję, że pomogłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olesława



Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używam Epikremu od dłuższego czasu i bardzo jestem zadowolona, moja sucha skóra z azs jest dobrze natłuszczona, gładka i nie swędzi. Dla mnie to najlepszy krem z apteki (na większość mam niestety straszne uczulenie).
Uważam też na jedzenie, staram się nie jeść słodyczy i ostrych potraw, na szczęście nie palę i nie piję alkoholu, bo to też nasila problemy u osób z azs
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia tatar



Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 6:37 pm    Temat postu: azs Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam niedawno u mojego 3 letniego synka zdiagnozowano atopowe zapalenie skory nie mialam pojecia ze moje dziecko moze na to zachorowac dbalam o jego skore codziennie i mial odpowiednia diete.... skad sie to wzielo????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gg009



Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Epikrem jest całkiem niezły. Możesz też spróbować podawać dziecku probiotyk Latopic- specjalnie przeznaczony dla dzieci z AZS, który pomaga łagodzić objawy atopowego zapalenia skóry. Kuracja trwa ok 3 miesiące ale efekty u nas widać było znacznie wcześniej i myśle że warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pchlina



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

muszę stwierdzić, że epikrem jest rewelacyjny, dobrze natłuszcza skórę, skóra nie swędzi i jest miękka, fajnie też leczy pękające pięty.
polecam i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ashe



Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama osobiście nie stosowałam Epikremu, a również mam problemy z suchą skórą. Czytając powyższe posty chyba jednak się skuszę i sprawdzę czy będzie pomocny również i w moim przypadku Smile
Do tej pory stosowałam Mediderm, gdyż moja koleżanka zamawiała maść tą przez internet więc słuchając jej rad również zaczęłam ją kupować. Dla zainteresowanych
Kupię w najbliższym czasie Epikrem aby sprawdzić czy będzie równie dobry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maści jest wiele tak naprawdę ale większość z zawartością sterydów. Trzeba ich unikać na ile to możliwe.

Ostatnio zmieniony przez luizjana dnia Pon Mar 16, 2015 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zuuzza



Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2014 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ja polecam serię Lipikar firmy La Roche Posay. Przetestowałyśmy bardzo dużo kosmetyków mających walczyć z AZS. Lekarz już nie miał pomysłów co nam nowego zaproponować i zupełnie przez przypadek trafiłyśmy na balsam AP+. I dzięki Bogu. Super nawilża skórkę małej. Bardzo szybko łagodzi świąd. I skóra goi się po nim bardzo szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group