Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Depresja

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakub2006



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 2:47 pm    Temat postu: Depresja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy z Depresją lekową i po próbie samobójczej mozna iść do wojska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 5:47 pm    Temat postu: Re: Depresja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak inni, ale ja niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie..
więc przykro mi bardzo..
choć wydaję mi się, że dosyćistotne jest jak dawno "to wydarzenie"
miało miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wystarczy zę weźmiesz swoją dokumentacje medyczną na komisje lekarską, oni tam pytają zawsze czy ma sie jakieś papiery. W tedy będziesz musiał przejść test oraz rozmowę z psychologiem.

Nie martw sie nikt Cie nie weźmie za wariata, pełno takich tam jest, z różnych względów, po wyrokach, odwołania na dyslekcje i inne takie też sie zdarzają Wink
Pełno jest odwołań i badań związanych z psychologiem, więc nie będziesz pewnie jedyny Wink

A w kolejeczce na badania posiedzisz sobie Razz bo siedzi sie miejwięcej 3 godziny - a samo badanie trwa 15 min Razz zanim wszystkie papierki przejdą przez rączki wszystkich pań to mija trochę czasu Razz

A jaką kategorie dostaniesz to już zależy od komisji lekarskiej.
Szczerze to nie wiem czy akurat stwierdzenie tego co napisałeś kfalifikuję sie do kategorii D.

Jak masz jakiś kontakt obecnie z psychologiem to zapytaj go no i poproś o opinie, każdy paierek im świeższy tym lepiej, niektórzy pszychodzą tam naprawdę potężną makulaturą Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jakub2006



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaczne od tego, że mam 21 lat i ostatnio byłem na dodatkowych badaniach wojskowych no i tam zauwarzyli moje blizny po podcięciu żył doktor zapytał mi sie czy sie lecze ja powiedzialem że sie nie lecze i odesłał mnie do domu i powiedział ze mam sie zacząć leczyc... no od 2 tygodni chodze do psychiatry i pani doktor powiedziała że jest ze mna bardzo zle i chciała mnie do szpitala psychiatrycznego wysłać ale ja sia bałem i ona postanowiła spróbować mnie leczyć narazie na miejscu.. dzisiaj byłem na drugiej wizycie i pani doktor wystawiła mi zaświadczenie że potrzebuje stałej opieki lekarskiej że jestem po dwóch próbach samobujczych i tak dalej ... i właśnie nie wiem czy to wystarczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ppiotrekk



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 1:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nieposzedłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 6:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli tak bardzo nie chcesz iśc do wojska , możesz załatwić sobie służbę zastępczą bez różnych innych kombinacji. ale wydaje mi się że Ciebie nie powinni brać po próbie samobójczej itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 1:56 pm    Temat postu: a, jak myślsz? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kto chciałby służyć z psychicznym? Przecież możesz kogoś zabić.
Służba w wojsku jest dla gości z jajami.
To tak, jak wyprawa na szczyt. Nie wszyscy mogą iść.
Pozwala ona odnaleźć pewność siebie, poznać swoją wartość.
Mężczyzna staje się dojrzalszy i mniej samololubny, nie rozkleja się z byle powodu.
Jest lepszym materiałem na głowę rodziny itd..

Myślę, że nie masz szans na odbycie normalnej służby wojskowej.
Dlaczego? Przeczytaj powyżej.
comet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ładna propaganda, lecz rozmijająca sie z rzeczywiśtością i męskości i wojska Polskiego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 1:23 am    Temat postu: ha, ha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, Pawełku życie przed tobą.
Jak założysz mundurek, a potem go zdejmiesz to będziesz miał już inne zdanie na ten temat.
Tylko teraz już nie wszystkich biorą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 7:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widać są różne podejścia, mi mundur nie jest potrzebny aby czuć sie w pełni meżczyzną.

A teksty "weź sie wgarść, bądz mężczyzną" do kogoś kto cierpi na depresje i myśli samobójcze na za wiele sie nie zda Wink

Masz racje nie wszystkich biorą i napewno nie przydzielą kogoś do jednostki u kogo stwierdzą myśli samobójcze Wink Wystarczy im skandali z tym związanych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group