Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dentysta:Co powie?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trancer



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 4:25 pm    Temat postu: próchnica zębów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Mam 19 lat i musze przyznac, ze troche sie "zagapilem" jesli chodzi o zeby. Ostatni raz u dentysty bylem chyba w wieku 15 lat...

Zęby mnie nie bolą, mam w miare swiezy oddech, wiec nigdy sie nimi zbytnio nie przejmowalem, ale ostatnio "odkrylem" jesli mozna uzyc takiego stwierdzenia, ze dwie lewe szóstki nie wyglądają za ciekawie... najgorsze jset to ze w srodku nich to musialo dziac sie juz dluzszy czas, a dopiero niedawno daly o sobie znac praktycznie tracac srodek... wczesniej, o ile dobrze pamietam, nie byly plombowane.

Zaraz po nowym roku wybieram sie do dentysty aby to naprawic... Mam jednak lekki niepokoj stad moje male pytanie.. Czy mozliwe jest, ze zeby sa zakazone prochnica, srodki sa dosc zniszczone, ale nie mozna jezykiem "wyczuc" dziasel w srodku... czy istnieje mozliwosc ze NIE DA sie ich wyleczyc? Dziwnie sie czuje i takie mysli ciagle mi chodza po glowie a wizyta lekarska najwczesniej w piatek... Sad

musze je miec zdrowe ;] chocby po to, zeby sie dobrze czuc Razz

Pzdr
tranc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pepsijarek



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w najgorszym wypadku otruje się zęba i wstawi się plombę. A zawsze można wkręcić nowe;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trancer



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 3:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapisalem sie do dentystki Wink troche droga ale ponoc dobra jest i calkiem niezla laska Very Happy przynajmniej bede mial motywacje zeby chodzic =)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatecznie zawsze można wyrwać Wink Serio, to oni tak od razu się zębów nie pozbywają, pewnie będzie ok. Smile A tak a propos motywacji: całowałeś się kiedyś po francusku? Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trancer



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 2:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh, jasne ;]
mam dziewczyne, heh Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to widzisz! Motywacja sama się znalazła! Wink A jak masz dziewczynę, to wara od ładnej dentystki! Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duke



Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:35 pm    Temat postu: Dentysta:Co powie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż boję się iść do dentysty,nie z powodu tego,że się boję bo będzie bolało,ale z tego powodu,że mam 18 lat i dosyć zepsute zęby szczególnie przednie i to widać,boję się reakcji dentysty na to gdy to zobaczy,co on powie!,powiedzcie czy opłaca sie robić zęby za 30 zł od zęba albo 120 lub nawet 1200zł za koronę,czy mam mieć obawy,bo bardzo chciałbym sobie je wyleczyć,ale męczy mnie to co on powie,czy z gorszymi przypadkami się spotkał,dajcie mi siły przekonajcie mnie do pójścia tam!. Confused Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sory ale im pozniej pojdziesz tym gorzej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
duke



Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jaka moze byc jego reakcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie nie bedzie zadowolony po tym co zobaczy...bo zaniedbałes zabki Sad. ile lat nie widziałes wiertła ? nie mozna tak postepowac,chcesz zeby Ci wszystkie zeby wypadły? nie wiem co lepsze...korona super...ale droga...moze uda sie jakos uratowac zabki,jak nie to załozy korone czy licowki Smile musisz nabrac odwagi...aha moze uprzedz przez wejsciem na fotel ze widok moze nie byc zbyt miły...eh ah uh...powodzenia!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group