Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Daylette

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 5:05 pm    Temat postu: Daylette Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny,

dzisiaj moja gin przepisała mi Daylette i chciałam się Was zapytać czy może któraś brała? Smile a jeśli tak to jak się po nich czujecie? Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fmonisiek87



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 10:34 pm    Temat postu: daylette Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej jestem na 15 tabletce wczoraj wzięłam 14 a dokładnie to pół bo mi upadła nadepłam ją lekko i się pokruszyła czy jestem mniej zabezpieczona biorę już 3 lata tabletki ??

Dodano po 59 sekundach:

Czy tą połowę tabletki mam traktować jak pominięcie ??

Nie popędzaj userów. Jeśli ktos będzie potrafił odpowiedzieć na Twoje pytanie na pewno to zrobi.
Uważaj na swoje słownictwo.
Pisz w juz istniejących tematach jeśli takie istnieją.
Zapoznaj się z REGULAMINEM! / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no, wydaje mi się, że jak dalej będziesz brać regularnie to nie powinnaś być "słabiej zabezpieczona"... po prostu wróć dalej do regularnego zażywania i powinno być dobrze;))

Swoją drogą, osobiście nie znoszę Chemii. W pewien sposób to szkodzi organizmowi po tak długim przyjmowaniu... Wszystko co chemiczne po dłuższym czasie źle działa na organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fmonisiek87



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 11:11 am    Temat postu: :-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group