Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy źle dobrane tabletki mogą doprowadzić do ciąży?HELP:o(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
linka



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:28 pm    Temat postu: czy źle dobrane tabletki mogą doprowadzić do ciąży?HELP:o( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

korzystam z konta przyjaciółki.Mam pytanie nie dawno zaczełam zażywać tabletki novinet skończyłam 2opakowanie po pierwszym ze względu na wyjazd na wakacje nie mogłam zrobić przeryw jednak gdy brałam jedno i drugie opakowanie miałam plamienia a upławy wiem że takie efekty mogą występować czytałam w ulotce jednak boje sie że było to zbyt długo i że te tabletki były xle dobrane podczas całego stosowania tych tabletek współżyłam z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia boje sie że mogę byćw ciązy błagam pomóżcie mi bo oszaleje z nerwów.


----edit by Pituszka
Drugi takis am temat skasowalam, jeden w zupelnosci wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no mysle ze jest ok Smile jezeli bralas tak jak zalecone i nie przegapilas zadnej tabletki to nie ma mowy o ciazy:) a po ilu dnaich brania wspolzyliscie?? odrazu po pierwszej tabletce??
nawte jakby byly zle dobrane to w ciaze nie zajdziesz ale bys miala inne dolegliwosci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 12:18 pm    Temat postu: :O) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki teraz bede czekała na okres.Linka też mi mówiła że to raczej niemożliwe ale wolałam sie upewnić.do współżycia doszło po2 tygodniach od rozpoczecia brania tabetek.Ciesze sie że są takie fora gdzie syzbko można uzyskać porade dzieki pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to po 2 tygodniach brania juz jest biezpiecznie, gozej by bylo jakyscie juz zaczeli po piewrszej tabletce Smile
wiec bez obaw i zcekaj na okres... a przestalas je juz brac czy nadal bierzesz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Pituszka wczoraj dostałam okres podczas 7dniowej przerwy:O)mam jeszcze jedno małe pytanko po czym moge rozpoznać źle dobrane tabletki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo tymz eczujesz sie po nich dziwnie, inaczej niz zwykle... ze dlugo utrzymuja sie palmienia, ze masz mdlosci, zawroty glowy, przytylas Smile jak jeszcze mi sie cos przypomni to napisze....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest stronka gdzie robi sie etst, odpowiada na kilka pytan i wyskakuje podsumowanie po ktorym wiadomo czy jest ok czy powinno sie cos zmeinic. ----- link kasuje Smile niestety jest zakaz umieszczania adresow www . pozdrawiam. wind of hope Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group