Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy źle dobrana tabletka zabezpiecza?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:40 am    Temat postu: czy źle dobrana tabletka zabezpiecza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak wyżej. Niedługo zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne (midiana) i mam takie pytanie. Czy jeśli tabletki będą niedobrze dobrane dla mojego organizmu i będę się po nich źle czuła (plamienia, bolesność piersi i inne dziwne rzeczy, na które skarżą się dziewczyny dość często przy tej formie anty), to będą mnie one chronić normalnie i dobrze? czy te nieprzyjemności mają wpływ na poprawne działanie antykoncepcyjne czy też nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno beda chronic bo od tego sa ale jesli bedziesz miala takie objawy jak napisałas to nie ma sensu ich dluzej przyjmowac tylko isc do gin i zmienic na cos innego..bo jaki sens jest brania tabsow i złego samopoczucia? tylko wydawanie kasy...a maja Cie chronic i masz sie dobrze czuc! Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile z pewnością zmienię jakby co, ale jeszcze nie zaczęłam, bo czekam na okres i wolałam się upewnićSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group