Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy zdarzyło wam się ,żeby lekarz postawił złą diagnozę?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
peiklo.83

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 12:57 pm    Temat postu: Czy zdarzyło wam się ,żeby lekarz postawił złą diagnozę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem że mylić się jest rzecza ludzka, ale czy np. kiedy robi t lekarz to nie jest przypadkiem pregiecie? Jakieś 5 miesiecy temu stwierdzono u mnie mononukleoze tylko ,ze wczesniej przez ponad 2 tygodnie faszorowali mnie antybiotykami twierdzac ze to angina. Przy drugim antybiotyku wystapila u mnie reakcja alegiczna i mialo to bardzo zly wpływ na watrobe. Dopiero po dluzszym czasie, i kolejnej wizycie postanowili skierowac mnie do szpitala zakaznego , gdzie wreszcie stwierdzono co to bylo...choroba zakazna na która się lekow nie daje ;] nie wiem może przesadzam ale wrecz nie nawidze chodzic do swojego lekarza - nawet teraz po wizycie kontrolnej stwierdzila ,ze " hmmm no ja nie wiem czy to była ta mononukleoza, jak dla mnie to...zapalenie zatok " ;] może przesadzam, ale jeśli tak ma wygladac leczenie to ja dziekuje bardzo. Czy ktos spotykal się z podobna historia? Przezyl uzeranie się z lekarzami na wlasnej skorzE??

temat przenosze w odp. miejsce---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nevermore6

Wysłał podziekowań: 0

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok, cos takiego się zdarza, a nie powinno chociaz z tego co wiem choroba o której piszesz jest choroba zakazna, i przebiega objawowo, i jest doscy trudno w zdefiniowaniu i to dość trudne na pierwszy rzut oka odroznic wlasnie od anginy. No szkoda tylko ze cie faszerowali nie potrzebnie tymi antybiotykami ;/
Powrót do góry
gargulinka

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A miałam tak i to kilka razy!!! Lekarz przepisywał mi od razu z miejsca kurację antybiotykową, gdzie w zasadzie prócz lekko zaczerwienionego gardła nie miałam żadnych objawów. Zauważyłam już tak mniej więcej od roku, że coraz częściej łapie różne infekcji i ciężej się z nich leczę. Ostatnio jak byłam u nowego lekarza, to powiedział mi ,że właśnie on nigdy nie przepisuje antybiotyków jak nie jest pewny i pierw kieruje na wymaz z gardła przy takich dolegliwościach, wspomniał coś tez o testach , które lekarze mogą samodzielnie robić w gabinetach i wtedy jest jasne : Antybiotyk czy herbatka z miodem Smile No a jak w końcu skończyło się u Ciebie ? Jak z tą wątrobą???
Powrót do góry
sarenka.25

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wystąpiła reakcja alergiczna, to nie dziwne ,że wątrobą była podrazniona. To dość normalna reakcja. Sama tak miałam dopóki nie dowiedziałam się ,że jestem uczulona na penicylinę. Wystarczy dietka przez miesiąc i wszystko wraca do normy.
Powrót do góry
katiuchna

Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie to przesadzasz. No ja rozumiem ze czasmi lekarz może nie być pewny co tam się rozwija widac tak byo w twoim przypadko. A wez się zastanow co mają powiedziec tacy , którzy na jak to piszesz "wlasnej skorze" doswiadczyli jakiegos bledu lekarskiego. To o czym ty piszesz to PIKUŚ.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1