Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy zawsze występują objawy ciążowe??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kristin



Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 8:03 pm    Temat postu: czy zawsze występują objawy ciążowe?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jescze dwa pytanie... Cały czas się zastanawiam i boje się ze moge być w ciąży... (przez petting, miałam okres ale na początku bylo to brudzenie potem okres był troche słabszy ale trwał długo, byc moze nawet dłuzej niz zazwyczaj)

1. Czy ginekolog po upływie tygodnia od zdażenia może stwierdzić ciążę
2. Czy zawsze powinny być objawy ciąży (po upływie miesiąca)

BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po upływie tygodnia ginekolog nie może stwierdzić ciązy Very Happy a co do objawów to oczywiście występują one u wszystkich kobiet po upływie około miesiąca tylko z różnym nasileniem Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosc
Gość









PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 10:07 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ginekolog po uplywie tygodnia nie moze stwierdzic czy jestes w ciazy, ale sa dostepne w aptece testy ciazowe szybkiego reagowania poza tym lekarz moze zrobic badanie krwi i moczu i bedzie wiadomo czy jestes w ciazy juz w tym samym dniu. Wiem bo juz tak robilam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group