Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to rak mózgu ?

Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kanas
Gość









PostWysłany: Czw Gru 22, 2005 2:56 pm    Temat postu: Czy to rak mózgu ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś moze stwierdzić że mam objawy raka mózgu ? Zaczne od początku. Tydzień temu zachorowałem. Miałem Anginę i już mi przesżło tylko mały katarek został. Teraz jeżeli się schyle to mocno mnie boli płat potyliczny. Czyli ten co się z tyłu mózgu znajduje. Jeżeli go lekko uderze To wszystkie nerwy Górnych Zębów mnie kuja. Ale tylko w tym czasie jak uderze, To taki impuls jak by przechodził. Mam też problemy ze słuchem. To znaczy po tej Anginie Słysze wszystko o połowe ciszej. Można powiedzieć, ze mam nudności. Ze słuchem jest co raz lepiej. Ale nie wiem czy to moga być objawy raka mózgu. Czy ktoś z Was potrafi mi pomuc i zdiagnozowac na odległośc co mi może byc ?
Powrót do góry
Gość
Gość









PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 10:36 pm    Temat postu: RE: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogą to być powikłania po ANGINIE nikt na odległość ci niepomorze idź koniecznie do lekarza.
Powrót do góry
sssssssssss
Gość









PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 3:07 pm    Temat postu: bółe głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam okropne bóle głowy, które są bardzo ciagłę. NIgdy niemiłam takich bółów, a jak miłam wystraczyło mi jak wziełam tabletkę przeciwbółowa.. a teraz nic niepomaga a do tego mdłości
Powrót do góry
mmmmm
Gość









PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 1:06 pm    Temat postu: ja tez to czuje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie tez wydaje ze mam cos z mozgiem nie tak. bardzo mnie boli jak sie schylam z tylu glowy. slabo slysze. nie chorowalam na nic. i moje przeczucie mi mowi ze to moze byc rak. czy jak si ema raka mozgu to tez sie robi chemioterapie, jak to wyglada, jakie sa stadia, po jakim czasi sie umiera????
Powrót do góry
Vrustratio
Gość









PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem sensu wszelkich przypuszczeń etc. Najlepszym wyjściem jest udanie się do lekarza. Na odległość nikt nie pomoże, bo objawy pasują do wielu chorób - nie tylko do tych najstraszniejszych.
BTW - rak wykryty wcześnie jest często możliwy do wyleczenia.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To właśnie problem forum medycznego. Nikt z nas diagnozy nie jest wstanie postawić. Ale za to można wypisać informacje które da sie znaleść (chodz należy szukać wiarygodnych źródeł) badz też wie sie o nich (ale to już odpowiedzialność na własną ręke).

Ale ludzie pytający musza wiedzieć że to tak samo jak by zapytali na ulicy kogoś, to raczej subiektywne odczucia i informacje. Oraz własne przeżycia, które czasem mogą być podobne ale różne.

Jeżeli informacja będą sprawdzane i żetelne a ludzie będą pamiętać że to nie gabinet lekarski ale forum, to wszysko będzie wporządku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hades
Gość









PostWysłany: Sob Sty 28, 2006 11:34 pm    Temat postu: Podobny problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Od niedawna też zacząłem podejrzewać u siebie raka mózgu głowa boli mnie właściwie od góry z jednego konkretnego miejsca. Zaczęło się to wszystko p ochorobie, obecnie trwa już trzeci tydzień, dodatkowo zacząłem mieć problemy ze wzrokiem (chyba od wczoraj) - widze bardzo często za mgłą, nudności zdecydowanie występują. Teraz jednak, kiedy przeczytałem Wasze posty na forum jestem nieco bardziej spokojny, bo widzę, że to możliwie poprostu powikłania po chorobie, albo wogóle jakaś nowa mutacja grypy. U lekarza byłem, wysłano mnie na badania na lambliozę, wyniki w czwartek, postaram się dać znać co na nich wyjdzie. Może to właśnie to i nie ma po co się martwić na zapas Smile

HaDeS
Powrót do góry
hades
Gość









PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 1:59 pm    Temat postu: to nie lamblie.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie!

Zgodnie z obietnicą pisze jeszcze raz - wynik badania na Lamblie wyszedł ujemny (czyli nie mam lamblii). Miałem równeż od razu w ten sam dzien robiony rentgen zatok i czaszki. Również nic nie wykazały. Dostałem przekaz do neurologa i najprawdopodobniej będe miał robioną tomografie. Bóle głowy dalej nie ustępują mimo stosowania różnych leków, oraz witamin i pierwiastków. Niestety martwię się coraz bardziej, że to to najgorsze.. ale poczekam do tomografii z moim zmartwieniem. Oczywiście napisze jak będe coś więcej wiedział.

HaDeS
Powrót do góry
alutka16



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bydgoszcz
PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez przesady, nie badzmy takimi pesymistami... nie doszukujmy sie zawsze we wszystkim tego najgorszego. ja od wypadku od roku mam stale nieustajace bole glowy, zreszta pisalam juz o tym w jednym poscie. poczekam do tomografii, zobacze co wykarze, narazie przestalam sie martwic na zapas. najwyzej umre - i tak predzej czy pozniej przyjdzie ten moment Very Happy grunt nie bac sie smierci, od razu sie humorek poprawia:)) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mateusz
Gość









PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 6:32 pm    Temat postu: No niestety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam bóle głowy na początku miałem z góry z jednego punktu natomiast teraz mam bule z tyłu głowy, pogorzszeni wzroku. CIĘZKO MI SIę skupić
Wiem co czujecie, bo ten ból jest zupełnie inny pewnie każdy odczuwający to ma złe przeczucia i nie dziwię się;/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group