Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to problemy z potencją?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monkk



Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 2:59 pm    Temat postu: Czy to problemy z potencją? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie zmniejszoną erekcję - bardzo mi się chce, ale nie mogę ;/ Jestem w wieku 47 lat - czy to początki problemów z potencją? Czy można to jakoś leczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 11:24 am    Temat postu: Re: Czy to problemy z potencją? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monkk napisał:
Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie zmniejszoną erekcję - bardzo mi się chce, ale nie mogę ;/ Jestem w wieku 47 lat - czy to początki problemów z potencją? Czy można to jakoś leczyć?


Spokojnie. Jesteś już w takim wieku w którym bardzo wielu męzczyzn ma taki problem. W większości przypadków jest to przejściowe tak wiec zero stresu. Ja również jakiś czas temu miałem podobne problemy, stres, używki. Wszystko to może do tego doprowadzić.
Polecam wyelimnować różne szkodliwe czynniki, które mogą u Ciebie prowadzić do takich zaburzeń. Na przykład te, które tutaj wymieniłem.
Są równiez do nabycia różne środki. Nie piszę tutaj o wiagrze, jest wiele produktów , które kupisz bez recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monkk



Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jakie to będą np?
Czytałem trochę o [reklama] - ale powiem szczerze, ze nie jestem przekonany. Tego typu środki rzeczywiście działają? Jaki mają wpływ na zdrowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Permen jest całkiem dobry, ale [reklama] jest w mojej opinii lepszy. Jest przebadany przez Państwową Inspekcję Sanitarną, i w składzie ma tylko naturalne składniki. Należy go zażyć na około 1-2 godziny przed zbliżeniem. Erekcja po nim jest znacznie silniejsza i cały stosunek trwa dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monkk



Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdzie można zakupić ten środek ? Jest dostępny w aptekach? Czy trzeba zamawiać przez internet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monkk napisał:
A gdzie można zakupić ten środek ? Jest dostępny w aptekach? Czy trzeba zamawiać przez internet?


Nie wiem czy byłby w aptece. MOże tak ale podejrzewam,że można zamowić tylko przez internet ( sam takich rzeczy nie kupuję w sklepach internetowych). Wpisz sobie nazwę w google to od razu wyskoczy Ci lista sklepów, w których można to dostać. Powiem Ci,ze sporo tego jest tak więc raczej nie powinieneś mieć problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arkoo



Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 11:00 am    Temat postu: spokojnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z leczeniem to do lekarza, a może to być przemęczenie, nie panikował bym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syl.wusia



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 11:10 am    Temat postu: Tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z tabletek, one na pewno Ci pomogą. Mój mąż bierze te [reklama]. Chwali je sobie, zresztą podczas zbliżenia widać że wszystko jest w porządku hihi. My się jeszcze wspomagamy żelem z tej samej serii i wrażenia są odlotowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Charlotte



Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mogą być początki potencji, ale można z tym walczyć, warto na początek brać jakieś suplementy, być może pomogą. A jeżeli nie to dopiero wtedy lekarz, chociaż w większości przypadków suplementy pomagają dosyć szybko w tym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
VDrabski



Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 1:23 pm    Temat postu: Odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie powinieneś udać się do urologa. W takim wieku jak Twój, takie wizyty powinny być regularne. Ja mam 45 lat i od 3-4 jestem pod opieką dobrego urologa. Nie miałem z niczym problemów. Zależało mi na kontroli. Dlatego jeśli masz problemy tego typu koniecznie udaj się na wizytę, tam na pewno otrzymasz wiele odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group