Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to objawy udaru mózgu??? Pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
has01



Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dolny Śląsk
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 1:58 am    Temat postu: Czy to objawy udaru mózgu??? Pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, i odrazu proszę o poważne podejście do sprawy.

Mianowicie: Moja mama jest nałogową palaczką, praca jest raczej stresująca. Dzisiaj 17.03.2006 moja mama miała dziwne objawy. Rozmawiali z ojcem o pracy wipili po drinku 50ml(piszę bo nie wiem czy może mieć wpływ) Po ok 30 min zaczęła jakby opadać jej lewa część twarzy nie potrafiła się uczymać sama na nogach bełkotała jakby wypiła conajmniej 0,5l(bez żartów) twarz mogła kontrolować już po chwili ale gożej było z mową i chodzeniem- po ok 45 (przewietrzyła się) czuła się normalnie.
Pisze na tym forum dlatego że bardzo się zaniepokoiłem gdyż znalazłem informacje ze takie objawy mogą być spowodowane udarem mózgu Sad a nie chcę odrazu panikować.
Co moge zrobić ?? Czy objawy udaru nie ustępują tak jak w tym przypadku po paredziesięciu minutach ?? Jest już puźno i jutro rano zawiozę mame do jakiegoś szpitala Crying or Very sad
Pomóżcie proszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinnaś odrazu zawieśc mame do szpitala albo wezwac pogotowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group