Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to objaw zbliżającego się poronienia??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
balbinka821



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:12 pm    Temat postu: Czy to objaw zbliżającego się poronienia?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem w 7 tygodniu ciąży. JEst to moja pierwsza ciąża. Narazie przebiega bezobjawowo, czyli oprócz braku miesiączki nie mam żadnych objawów. U lekarza byłam tydzień temu, na badaniu usg widać już było bijące serduszko. Natomiast od wczoraj mam bóle kręgosłupa w dolnej partii, a słyszałam, że może to być objaw zbliżającego się poronienia. Strasznie się martwię. Wizytę kontrolną mam dopiero na 29.09. Czy ktoś może mi pomóc? Czy ten objaw jest normalny w ciąży czy nie? Z góry dziękuję za odpowiedź.


---edited by emilka----
pisz normalną czcionką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 9:46 pm    Temat postu: witaj:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem drugi raz w ciąży i ciągle mam bóle w dolnej części kręgosłupa i to jest raczej normalne,a więc nie martw sie niczym wszystko jest w porządku.ciesz się tym,że jesteś w ciąży,a nie szukaj sobie problemów bo dopiero możesz sobie zaszkodzićSmile


pozdrawiam cieplutko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
balbinka821



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 9:55 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwierz mi, ja nie szukam sobie problemów, tylko każdy ból czy zakłucie w brzuchu mnie martwi. Dwa lata czekałam na bobasa i chciałabym żeby wszystko poszło w jak najlepszym porządku. Dzięki za odp. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 8:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli masz aż takie poważne obawy rozmawiaj o nich z lekarzem.ja tak robię jak coś mnie boli albo szczyka to dzwonię do mojej lekarki,też się bardzo obawiam,bo 1 dziecko straciłam...szczerze powiem,że teraz bardziej na siebie uważam niż tamtym razem
życze powodzenia i trzymaj sie cieplutko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group