Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to nerwica ?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hunterpodgaj



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 10:51 am    Temat postu: Czy to nerwica ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od pewnego czasu mam nerwobóle tzn nie wiem czy to dokladnie to, boli mnie najczesciej po prawej stronie mostka niekoniecznie wtedy kiedy sie denrwuje bol jest silny ale najczesciej krotki choc czas trwa dlugo i nasila sie pzy oddychaniu. Miewam tez takie bole rekach. Pol roku temu mialam ogrome przezycia czy to mozliwe ze zachorowalam ? Miewam tez napady histerii. Pozornie normalnie kiedy jestem z ludzmi wszystko jest w porzadku smieje sie i jestem szczesliwa jednak inaczej jest kiedy jestem sama nawet po udanym koncercie plakalam nie wiem czemu. Kiedy szukalam w internecie o nerwicy tez ryczalam nie wiem czemu zaczelam sie dusic jakac wpadlam w histerie choc nawet nie wiem czy mi cos jest. Dodam jeszcze ze pocą mi sie rece kiedy sie denerwuje ale tez kiedy zupelnie normalnie sie czuje zauwazylam tez ze mi sie czasem trzesa. Co jakis czas dretwieja mi nogi ale sadze ze to od dlugiego siedzenia. A i czasami kuje mnnie serce ale to od tego ze mam opadanie platka mitralnego i niedomykajaca sie zastawke. Prosze o szybką odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję wizytę u lekarza. Wygląda mi to na objawy nerwicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hunterpodgaj



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje bardzo. Ale wydaje mis ie ze jednak nei choruje bo te bole to zadarzaja sie kazdemu niekoniecznie musi byc to objaw nerwicy dretwienie to od dlugie siedzenia a co do rak to faktycznie wczesniej nie zauwazalam takich stanow ale to pewnie dlatego ze stresuje sie nauką. poza tym wydaje mi sie ze w wieku 15 lat sie nie choruje to tylko hormony jednakże dziękuje za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group