Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to nerwica ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
on23



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 2:11 pm    Temat postu: Czy to nerwica ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od około 2 lat cierpię na dziwne objawy szumy w głowie,utraty świadomości takie dziwne uczucie jak by kręciło mi się w głowie nogi jak z waty od jakiegoś czasu trzęsą mi się ręce czasami nie mogę zasnąć ciągle boje się o swoje zdrowie i podejrzewam najgorsze Sad co usłyszę o jakiejś chorobie to zaczynają mi się bardzie trząść ręce Sad ogólnie nawet jak się nie denerwuje to mi się trzęsą a jak mam nerwy to w ogóle tak że mogiła Sad Miałem robione badania w szpitalu około roku temu krew,rezonans magnetyczny,słuch jakieś badania audiologiczne miałem głowę podłączoną do jakiegoś ustrojstwa i wszystko niby ok ale ja nadal mam te objawy i lęki każdego dnia słyszę szumy i inne dolegliwości mam dopiero 23 lata a czuje sie jak bym umierał od 2 lat Sad W moim życiu działy się różne przykre rzeczy ojciec pił od małego przez 5 lat brałem narkotyki po odłożeniu tego po pół roku zaczeły się
dziać się te rzeczy miałem jeszcze wypadek samochodowy w którym zgineła jedna osoba Sad potem umarł mój kolega. Mam dziewczynę nie pije nie biorę od roku próbuję żyć jak człowiek wyjść na prostą ale to mi nie pozwala te ręce szumy itp Sad nie wiem co robić

pisz w tematach już utworzonych. nie zakładaj takich samych bo robi się bałagan na forum.
przyłączyłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on23
a nie brałeś nigdy pod uwagę tego, że to mogą być objawy spowodowane przez narkotyki?
wiem, że już nie bierzesz.. ale są to substancje o których tak naprawdę nie wiesz co powodują w dalszym czasie. jakie są skutki zażywania. jak Twój organizm na nie zareaguje. podczas brania lub w przyszłości...

jeśli badania są ok to myślę, że pozostaje Ci iść do psychiatry.
jeśli to nerwica lękowa to można ją leczyć. są na to sposoby- np różnego typu leki. są też odpowiednie terapie, psychologowie.
trzeba tylko poszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group