Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to nerwica ?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
8sandra



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 3:24 pm    Temat postu: Czy to nerwica ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od jakiegoś czasu mam dziwne objawy jakby pulsowało mi coś w środku w brzuchu i klatce piersiowej,a jak się położe to dodatkowo czuje dreszcze jakby przechodziły przez moje ciało, ostatnio tak się nasiliły,że nie moge spać całą mną telepie.Nawet teraz jak siedze i pisze to mnie telepie. .Mam zawroty głowy,głowe mam jakby z waty jestem rozkojarzona ,nie moge się skoncentrować.I jestem bardzo nerwowa.Nie moge sobie z tym poradzić brałam hydroksizynum,ale te leki mnie tylko otumaniają ,nie wiem co to może być.Od trzech lat choruje na hashimoto ale wyniki mam w normie.Prosze o rade może ktoś miał takie objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tak miałam. rzeczywiście- na początku to były objawy silnej nerwicy.
też próbowali na mnie tego leku lecz po tygodniu przestał działać. tak naprawdę jest to lek przeciwalergiczny o działaniu uspokajającym. no, ale nie ważne.

moim zdaniem powinnaś pójść do lekarza. i skonsultować wszystkie objawy z neurologiem. dodatkowo myślę o EKG serca, badaniu krwi i poziomu cukru.
jeśli lekarze orzekną, że jesteś zdrowa wtedy to prawdopodobnie rzeczywiście wina nerwicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wika23



Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie tez wszystkie wyniki mam bardzo dobre a często źle śpię, tracę na wadze i szybko się denerwuje. Nie jestem pewna na 100% czy to nerwica ale objawy na to wskazuj. Ostatnio zaczynam podejrzewać u siebie początki depresji ( tak mi sie tylko wydaje). Powinnam coś z tym zrobić ale brak motywacji Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wika23
gdzieś tu w tym dziale pisałam o objawach depresji. poszukaj tematu i porównaj. są też strony, na których możesz "zbadać" czy masz depresję, czy nie. jednak pamiętaj, że jest to czyste teoretyzowanie, dopiero lekarz podczas osobistej wizyty i zebraniu wywiadu będzie w stanie (choć najczęściej po kilku wizytach) orzec czy to depresja czy jednak coś innego.
nie lekceważ tej choroby, nieleczona prowadzi do śmierci. i mówię to całkiem poważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wika23



Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja narazie zrobilam pierwszy krok, zapisalam sie na wizyte u psychologa. Ale to dopiero na poczatku lutego, moze cos pomoze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wika23 napisał:
Ja narazie zrobilam pierwszy krok

to najważniejsze Smile
potem będzie pewnie jeszcze trudniej, ale warto :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulla16



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Cieszyn
PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wika23 napisał:
U mnie tez wszystkie wyniki mam bardzo dobre a często źle śpię, tracę na wadze i szybko się denerwuje. Nie jestem pewna na 100% czy to nerwica ale objawy na to wskazuja.


doookładnie! mam identycznie ! uff.. nie jestem sama. jestem zmęczona, a mimo to nie moge zasnąć, przewracam sie z boku na bok i tak całą noc eh.. nie robiłam żadnych badań, ale jestem tego pewna, że mam nerwice, bo jak to inaczej wytłumaczyć, ze bardzo mi dłonie drżą, a przy zwiększonym stresie mam drgawki na twarzy.. tak na twarzy :p mam także bardzo słabe krążenie.. non stop mam sine ręce jak u trupa.. ale co najdziwniejsze (sory, ze sie tak rozpisuje) wiadomo, ze święta to czas obżarstwa i w ogóle, codziennie jadłam po 2 tabliczki czekolady, chipsy i wszystko inne co niezdrowe, bo mniałam ogromny apetyt, ale nie przytyłam, wręcz przeciwnie straciłam 3 kilogramy ! rozmawiałam z weterynarzem, bo mój kot ma tasiemca, a on powiedział, ze jak z nim spie to człony tego pasożytu mogą przejść do mojego organizmu.. ale równie dobrze moge mieć anemie, bo blada jestem jak ściana.. sprawdziłam objawy tej choroby ale na 10 objawów mam 6.. więc nie wiem co robić, a do lekarza troche obawiam sie iść ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paulla16czemu obawiasz się wizyty u lekarza?
może warto najpierw zrobić morfologię i badanie na obecność tasiemca..
potem się zobaczy. jeśli jednak taki stan będzie się utrzymywał dłużej to w końcu padniesz z przemęczenia. ile można nie spać i normalnie funkcjonować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wika23



Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paulla16 lepiej pojsc do lekarza i przebadac sie. lepiej wiedziec co sie dzieje z organizmem. Jak bedziesz miala wyniki dobre to wtedy mzoesz stwierdzic ze to nerwica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulla16



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Cieszyn
PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na początku ferii zgłosze się do lekarza..dla świętego spokoju, bo faktycznie nie ma sensu porównywanie objawów w internecie i zamartwianie sie, tylko faktycznie zgłosić sie do lekarza..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group