Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CZy to mozliwe,ze rak skory??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atram2009



Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 11:03 pm    Temat postu: CZy to mozliwe,ze rak skory?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad witam na wstepie
martwi mnie cos i chcialabym wiedziec,czy obawiac sie najgorszego.
podczas miesiaczki spedzilam 3 dni na upalnym sloncu,po juz 3 dnia skora zaczela mnie swedziec,po tygodniu wyskoczylo mi cos:tzn.niby to liszaj a niby plamy,jedna jest duza z rana na srodku,skora zeszla w tym miejscu i ropa zaczela cieknac,mam pare plam na brzuchu,dekoldzie,a najwieksza jest na udzie,ta wlasnie mnie boli i jakby noga troche spuchla Sad
CZy mozliwe,ze nabawilam sie raka skory ???
ide jutro do lekarza,ale spac nie moge bo mnie to strasznie dreczy czy padne jak mrowka w 21 urodziny Crying or Very sad

Po pierwsze pisz po POLSKU, ą, ć i ź też masz na klawiaturze. Nie pizemy pogrubieniem, nie używamy emotikon w nadmiarze.

Zapraszam do REGULAMINU Forum
Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

atram2009
Nie jest to objaw raka(nie tak szybko w ciągu kilku dni)bardzo możliwe ze uczulenie ale na co to wymaga wywiadu.Stosowane leki,choroby czyśrodki antykoncepcyjne
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group