Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to możliwe? Czy to może być ciąża?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia382



Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 9:29 am    Temat postu: Czy to możliwe? Czy to może być ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miesiączkę dostaje co 28/29 dni. Ostatni okres miałam 5 maja był on niesamowicie bolesny myślałam że wyląduje w szpitalu.... Prawdopodobnie od 15 maja zaczęły się dni płodne. W nocy z 17/18 pieściłam się z moim chłopakiem , wszedł we mnie raz, mogło to trwać minute. Szybko przerwałam bo wiedziałam że mam dni płodne a jajeczkowanie przybędzie wkrótce. Jajeczkowanie prawdopodobnie miałam 20 maja (z wahaniem do 2,3 dni) Na chłopski rozum ciąża była by nie realna. Spóźnia mi się okres jest to już 33 dzień a miesiączki nie ma. Wczoraj zauważyłam bardzo rzadki śluz podobny do płodnego tylko że bardziej wodnisty. Nie mam żadnych objawów miesiączki. Jedynie co to szyjka macicy jest dość nisko i jest twarda. W ciągu 3 dni przytyło mi się 4 kilo (podobno przed okresem kg przybywają) Wczoraj wzięłam 2 ASPIRYNY i gorącą kąpiel i dalej nic Dziś rano mierzyłam temp. wynosi 37 stopni. Nie bolą mnie piersi. Nie jestem wrażliwa na zapachy. Nie jestem senna ani przemęczona. Od czasu do czasu mam wzdęcia ale to już dość długi problem z jelitami. Stresuje się od paru miesięcy szkołą ale nie wiem czy to jest główny problem. Co o tym myślicie? Chłopak w tedy wchodząc we mnie nie wyprysnął ani w środku ani na zewnątrz więc kropelkowanie raczej nie wystąpiło. Proszę o odpowiedź bo mam mętlik w głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę nie jest duże, jednakże proszę pamiętać, iż podczas podniecenia mężczyzna wydziela śluz, w którym mogą znajdować się plemniki, nie musi dojść zatem do wytrysku.

Radzę zrobić test ciążowy oraz udać się na badanie ginekologiczne. Czy wcześniej zdarzały się Pani nieregularne miesiączki bądź przerwy w miesiączkowaniu?

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia382



Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj mam regularne ale zdarza się że okres się spóźni.

Moje cykle w ciągu 2 lat wyglądały następująco:

31,33,37,34,28/29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 1:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg tego co napisałaś dni płodne zaczynają się u Ciebie 8 dnia cyklu a kończą 26 dnia cyklu.

Szanse na ciążę są bliskie 0.

a co do spóźniania się miesiączki, jeśli to jest 33 dzień cyklu, to jeszcze Ci sie nie spóźnia wg tego co pisałaś wcześniej.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma tutaj żadnego ryzyka,jednak następnym razem musisz uważać,szczególnie kiedy wiesz,że masz dni płodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group