Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy to może być wyrostek???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mychamb



Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 1:43 am    Temat postu: czy to może być wyrostek??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! mam powazny problem. w tym momencie jestem w anglii. jak wiecie lekarze tu na kazdy bol i kazda chorobe przepisuja paracetamol i kaza polezec kilka dni w domu. otoz okolo 2-3 godziny temu zaczal mnie bolec brzuch, a dokladniej prawa czesc, tuz nad jajnikiem. teraz bol jest nie do zniesienia. po prostu sie zwijam... boje sie ze to wyrostek, ale wiem, ze lekarze w szpitalu mi nie pomogą ! bol nasilił sie po tym jak poszłam do łazienki siusiu...co mam robic? help me bo naprawde mam dosc... nie mam temperatury ani wymiotow i bol nie nasila sie przy ugieciu prawej nogi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinien się nasilić po gwałtownym wyprostowaniu nogi. Jeśli tak się nie dzieje, to nie jest to wyrostek. Może masz cystę...

A nie masz problemów z oddawaniem moczu?Nie boli, nie piecze?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapalenie wyrostka raczej sie objawia bólami w prawej dolnej części brzucha ... Może to nerka lub wątroba. Chyba lepiej pójsc do lekarza...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group