Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy to może być shizofrenia?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Murmeniusz



Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 1:49 pm    Temat postu: czy to może być shizofrenia? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.

sprawa jest taka:

moja siostra była na pielgrzymce.było słońce i zasłabła.zawieźli ją do szpitala a potem do domu.zachowywala sie dziwnie w domu i mowila dziwne rzeczy.rodzice pojechali z nią przywatnie do psychiatry.lekarz zrobil jej badania i stwierdz ze jest chora.ma 2razy dziennie brac tabletki i musi byc pod stala opieka.przyjechala do nas ciotka ktora z nia siedzi bo rodzice pracuja.lekarz powiedział ze jezeli nie zapewnimy jej odpowied opieki wypisze skierowanie do szpitala dla psychiatrycznego.jestesmy wszyscy zszokowani i zalamani.siostra nie pamieta jak sie wlacza pralke,sport ja w ogole nie interesuje (a wcześniej było to jej życiem.nawet studiuje wf),nie dotyka komputera ani telefonu.pyta sie czy moze umyc sobie wlosy,czy herbate.ciagle pyta o jakiegos przewodnika..i chce sobie kupic suknie slubna.ciągle pyta o jakiegoś przewodnika.jestem totalnie wstrzasnieta nie wiem co robić. czy to może być shizofrenia?

pomóżcie. dajcie radę. co to za choroba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elle_dr



Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy zaraz po tym jak zasłabła zrobili jej w szpitalu jakieś badania?
Tomografie? Nie podejrzewali udaru mózgu?
Objawwy, które opisujesz są charakterystyczne dla schizofrenii, ale przez internet na forum nie da się postawić diagnozy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group