Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to może być rak mózgu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adela Jakaś



Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 12:55 am    Temat postu: Czy to może być rak mózgu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Codziennie boli mnie głowa, ale bóle są umiarkowane, nasilają sie podczas wysiłku fizycznego, kichania. Mam też zawroty głowy i często tracę równowagę. Czuje się cały czas zmęczona, chce mi się spać. Czasem jest mi duszno i robi się ciemno przed oczami. Proszę o radę, czy to może być rak mózgu? Jakie daje objawy? Bardzo się martwie, mam 14 lat ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze zgłoś te objawy rodzicą.
A czy czujesz ten sam ból podczas nachylania się? Może to po prostu zatoki.
A jeśli chodzi o ciągłą senność i spanie, to może być chociażby anemia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz 14 lat? Z takimi rzeczami to do rodziców...!
Takich przyczyn może być wiele, np: choroba niedokrwienna serca ale to mało prawdopodobne, zła dieta czy nawet anemia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renii



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może jest to spowodowane okresem dojrzewania, nie panikuj i od razu nie wymyślaj sobie najgorszej diagnozy-rak mózgu! Zwróć się do rodziców, oni będą wiedzieć co z tym zrobić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
genetik



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak Ci ktos ma zdiagnozowac raka mozgu przez forum? To moze byc zwykly stres. Ja mialem podobne obawy, z tym, ze nie moglem chodzic z bolu. 100m przechodzilem przez 15 minut, a przyczyna byl stres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jansobczyk
Zbanowany


Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konieczna jest wizyta u specjalisty i powiedz o tym rodzicom! głowa to nie żarty! polecam pomocny portal [zakaz umieszczania linków]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group