Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to może być pasożyt?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wrhandy



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 10:35 am    Temat postu: Dalej nic.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W dalszym ciągu nic nie wiem a objawy jak były tak są nadal.
Miałem zrobione badania 2 dni temu. Morfologia, biochemia, jonogram....
Wszystkie wyniki sa ok, wszystko w normie. Jedynie do czego można się przyczepic to do tego ze bilirubiny mam górna granicę normy a hemoglobiny 18,1. Lekarz powiedzial ze to troche za duzo hemoglobiny...
Leukocyty tym razem wyszły 5,2...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karp



Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 24, 2011 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Widzę że temat był zakładany już jakiś czas temu ale może dla mnie jest to ostatnia deska ratunku... Mam identyczne objawy. Jesteś pierwszą osobą która tak dokładnie opisała swoje wyniki badań. Poszedłeś nawet trochę szerzej niż ja w niektórych. Nie będę opisywał dokładnie co już zrobiłem ale wyniki mam I.D.E.N.T.Y.C.Z.N.E. Jak idę do lekarzy to już się na mnie patrzą jak na nienormalnego a czuje że coś jest nie tak. Najbardziej przeszkadza mi skóra twarzy która cały czas jest czerwona. Myślałem że to może trądzik różowaty ale dermatolodzy (jedni z lepszych w Warszawie) powiedzieli że nie. Ostatnio zrobiłem sobie
Przeciw ciała przeciwtoczniowe
Antykoagulant toczniowy
Przeciw ciała IgG M
wszytko jest w normie. Czy może przez ten czas coś sie wyjaśniło w Twoim temacie? Mam nadzieje że jeszcze jesteś na forum i jeżeli pozbyłeś sie problemu to błagam napisz bo ja już jestem załamany... Może ktoś coś jeszcze będzie w stanie pomóc w tym temacie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
QRT



Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 9:49 am    Temat postu: Re: Czy to może być pasożyt? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrhandy napisał:

Od ponad roku mam dziwne objawy. Byłem już u wielu lekarzy i zrobiłem wiele badań, nikt jak do tej pory mi nie pomógł. Mam wrażenie, że wszyscy lekarze u których byłem bagatelizują sprawę.

Miałem tak samo a przy okazji co mi za choroby nie wymyślali, za badania mógłbym sobie samochód kupić.
Objawy bardzo podobne, ogólne rozbicie i zmęczenie, sińce i wory pod oczami, górne powieki opuchnięte przez to zachodzą lekko na źrenice stad gorszy wzrok, drapanie w gardle, "kręcą" mnie stawy, szczególnie kolana, uczucie kłucia w klatce piersiowej brak pełnego złapania oddechu, skóra rąk i stóp przesuszona na papier, ogólna bladość a wokół nosa czerwony trójkąt.

Okazało się że mam alergie na roztocza i pleśń oraz olchę, która objawiła mi się zdrowo po 30. Przy lekach na alergię po krótkim czasie te objawy praktycznie są niezauważalne.

Zbadaj się pod tym kątem u dobrego specjalisty. Dla mnie to był szok, że takie objawy może dawać alergia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kampodi



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 3:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrhandy albo karp, prosze dajcie znac, czy poradziliscie sobie z tym problemem? Dopadly mnie takie same objawy! Wyniki, ktore zalecili lekarze wszystkie w normie, a zaczerwieniona twarz (policzki, czolo), na ustach cos bialego, bole glowy i do tego jakies klocia/kolki w brzuchu pod zebrami, czasem dziwny jezyk. Pomozcie prosze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
charllie27



Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam identycznie te same objawy. Zaczęlo sie jakieś pół roku temu. Wrhandy szkoda , że nie zostawiłeś do siebie żadnego kontaktu...Zrobiłem testy alergiczne i nie jestem na nic uczulony co QRT. W sumie nie wykryło mi żadnego uczulenia. Niech ktoś da mi jakiś cień nadzieji, że można się z tego wyleczyć. Nie wyobrażam sobie żyć z tym przez cały czas...musi być jakaś odpowieć na pytanie co jest przyczyną takiego stanu organizmu!! Pomocy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group