Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to może być guz?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SensZycia



Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Chorzów
PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 4:24 am    Temat postu: Czy to może być guz? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zaczeło się 4 miesiące temu kiedy miałam powiększone pierwszy raz w życiu węzły chłonne po lewej str żuchwy były bardzo bolace natomiast po prawej zrobiła mi się mała kulka której nie było widać i nie bolała. Brałam antybiotyk i zastrzyki węzły po lewej stronie znikły natomisat kulka po prawej zaczeła się powiększać, jest bardzo widoczna i nadal nie boli natomiast jest strasznie twarda niczym kamień i nie porusza się ( znajduje się pod żuchwą ) . W ciągu tych 4 miesięcy byłam także w szpitalu z powodu obfitego krwinkomoczu oraz choruje od urodzenia na WZW typu B. Tydzień temu takze udałam sie z ta kulka na usg badała mnie sama szefowa oddziału i stwierdziła , ze wygląda jak wezeł chłonny ale jest za twardy to samo stwierdzono u laryngologa ( w normie mam migdalki, z zebow to tez nie moze byc wywolane bo nosze aparat na zeby i jestem pod stala obserwacja u ortodonty) i na piątek mam załatwiony termin biopsji. ( Na usg wykryto ze mam wszystkei wezly powiekszone ale tak to jest w normie procz tego jednego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group