Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy to krwiak?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duke



Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 6:35 pm    Temat postu: czy to krwiak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczęło sie tak. 12.10.06 byłem w szkole i gadałem sobie z kolegą przy oknie ,i gdy sie rozglądałem nagle jak zniżyłem głowe, to z tyłu coś mnie zabolało ale słabo a jak podniosłem w tył całkiem, to w tym samym miejscu to samo w innych pozycjach nie ,i tak jest do teraz czasami mi przejdzie na jakieś 5 h ale potem znowu boję sie ze to krwiak ale skąd tak od razu? czy może być o od chorego zęba? i czuję jakby to naciągał takie uczucie sie ma jak ją zegne.

powiem jeszcze że często choruje na węzły chłonne czy to może być od tego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm....moim zdaniem to albo wezly chlonne albo naciagnoles sobie jakis miesien Smile przejdz sie z tym do lekarza bo jak to wezly chlonne to moze dopadla cie jakas infekcja....zycze szybkiego powrotu do zdrowia:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group