Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to jest łupież pstry ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Newbie



Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 3:06 pm    Temat postu: Czy to jest łupież pstry ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 19 lat i od 3 dni rozprzestrzeniają mi się na klatce piersiowej i i plecach różowe plamki o różnych kształtach , niektrore zaczynają się łuszczyć, niekiedy swędzą . Załączę zdjęcie aby dobrze zobrazować problem. Zwracam się z pytaniem do waszej poradni ponieważ bylem zapisać się do dermatologa i pierwszy wolny termin przypada na 5 sierpnia ;-/ . Proszę o szybką konsultację w mojej sprawie.

Zdjęcie:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Newbie niestety możliwości jest kilka, jeśli nie masz przy tym żadnych innych dolegliwości, gorączka, osłabienie, może to być alergia i tak to wygląda, wtedy do wizyty u specjalisty możesz zastosować wapno. Ale niewykluczona, może tu być jakaś infekcja wirusowa czy bakteryjna. Wizyta u specjalisty faktycznie jest dość odległa, ja bym proponowała pójść jednak wcześniej, "zasiać" panikę pod gabinetem (że strasznie boli i swędzi Wink ) i poprosić o wizytę, czasem to skutkuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group