Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to jakaś choroba serca??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klank



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wolomin
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 7:47 pm    Temat postu: Czy to jakaś choroba serca?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Od kilku miesiecy zauważyłem u siebie dziwne zmiany w biciu serca.Występują one nie regularnie,czasami raz na cztery,pięć dni,czasami raz na dwa ,trzy dni.Gdy to nagle się stanie mam także dziwną kilkusekundową "zadyżke".To trwa kilka sekund i pużniej jest wszystko normalnie.Miał ktoś podobne objawy?A może ktoś mi podpowie co jest nie tak Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w jakim jestes wieku? Czasami takie sytuacje zdarzaja się u osób w okresie dojżewania. Jednak jeśli jestes juz po tym okresie, może to być arytmia serca, jednak ciężko byłoby ją wykryć, skoro mówisz, że to sie zdarza raz na kilka dni.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klank



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wolomin
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 27 lat.Ale wszczesniej nigdy takich zeczy nie miałem Crying or Very sad wady serca też nie mam.Chyy...to jest jakaś groźna rzecz? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wądpie aby było to groźne, ale powinieneś upewnić się u lekarza. Idź do swojego lekarza pierwszego kontaktu.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klank



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wolomin
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze.Troszke mnie pocieszyłaś-łeśWink.Dziękuje.Odezwe się za jakiś czas co i jak.Hej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group