Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to chlamydia? pomocy ;-/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xam23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:02 pm    Temat postu: Czy to chlamydia? pomocy ;-/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam w lipcu zeszlego roku ponalem pewna dziewczyne skonczylo sie na seksie na szczescie z zabezpieczeniem.

Po jakims czasie zaczalem sie zle czuc pomyslalem ze zakazilem sie od niej czyms ;-/. Najpierw pomyslalem o hiv wiec po ponad 7 tyg zrobilem test iv gen w szpitalu i wynik ujemny.

Jednak podobno jest wiarygodny po 3 miesiacach w iec w prywatnym laboratorium powturzylem po ok 4 mies i znow wynik ujemny. Ale caly caas jakos dziwnie sie czulem bylem ciagle przemeczony wyskakiwaly mi jakies dziwne krostki mialem bialy jezyk pobolewalo mnie gardlo itp wiec postanowilem zrobic test na kile i ostatni raz powtorzyc na hiv wiec poszedlem znow do prywatnego laboratorium i zrobilem i wszystkie ujemne.

Bardzo prosze o pomoc co to moze byc do tej pory mam bialy jezyk jestem dziwne przemeczony otepialy i wyskakuja mi krostki na nogach i ramionach.

Co to może byc jesli nie hiv lub kila? na to testy przeciez ujemne mialem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to wcale nie ma zwiazku ze stosunkiem z ta dziewczyna?

Powrót do góry
carboczar

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xam23
Czy robiłeś badanie krwi i badanie kału na pasożyty?( przy okazji ile Masz lat)
Powrót do góry
xam23

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli jest wam potrzebny wiek to w grudniu koncze 24 lata nie roibilem badan na pasozyty tylko na to co wymienilem
Powrót do góry
carboczar

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To proszę wykonać te badania co wymieniłem.
xam23

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesi ma mi to pomuc w tym tygodniu postaram sie je wykonac a jakie konkretnie mam zrobic? Czy to moze byc pasozytami spowodowane? Shocked

Myslalem ze to jakas choroba weneryczna? Idea Dlatego wykonalem powyzsze testy oprocz chlamida
Powrót do góry
carboczar

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tych objawów o których piszesz nic nie wskazuje na Chlamidie( można wykonać test na obecność immunoglobulin we krwi.) przy takim zarażeniu powinny wystąpić bóle przy mikcji czy ew, bóle stawów podobnie jak przy grypie.Jak możesz wykonaj wymaz z gardła.(ciągle należy pamiętać o teście na pasożyty)nie wspominasz też nic o badaniu krwi.
Powrót do góry
xam23

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cytat: "przy takim zarażeniu powinny wystąpić bóle przy mikcji czy" NIE ROZUMIEM TEGO?

cytat: "(ciągle należy pamiętać o teście na pasożyty)nie wspominasz też nic o badaniu krwi." TEGO TEZ NIE ROZUMIEM na jakie psożyty mam zrobić, I O JAKIM BADANIU KRWI NIE WSPOMINAM?

Bardzo przepraszam ale w temacie medycznym nie jestem obeznany i bardzo dziękuje wam za pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
carboczar

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mikcja to inaczej siusianie.Czy było przeprowadzone badanie krwi(OB,morfologia i ogólne,jeśli tak to proszę podać z normami dla danego labo.)Badanie kału na obecność pasożytów.
Powrót do góry
xam23

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok postaram sie zrobic ta morfologie w wolnym czasie i to badanie na pasozyty. Morfologie mialem robiona w tamtym roku ( po tym kontakcie z ta dziewczyna ) i podobno wszystko bylo wporzadku
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1