Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to była reanimacja?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
galarka



Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 11:16 pm    Temat postu: Czy to była reanimacja? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór,
nie jestem pewna czy jest mi ktoś w stanie z Was pomóc, ale spróbuję..

Nurtuje mnie ostatnio pewna sprawa... jakieś pół roku temu leżałam w szpitalu z powodu podejrzewanego poronienia, z powodu znacznego krwotoku z dróg rodnych lekarze zdecydowali się na zabieg czyszczenia macicy. Zostałam w tym celu uśpiona, po zabiegu okazało się, że na klatce piersiowej mam olbrzymiego siniaka i odczuwam spory ból w klatce piersiowej (nie mogłam się podnieść z łóżka). Pielęgniarka czekała aż się wybudzę i widząc, że się nie mogę podnieść zapytała mnie tylko, czy się dobrze czuję. Powiedziałam jej, że mnie strasznie boli, a ona zbyła to milczeniem. Do tej pory nie przywiązywałam do tego uwagi - myślałam, że po prostu coś na mnie upuścili podczas narkozy, ewentualnie mnie upuścili podczas przenoszenia na łóżko Wink. Ale ostatnio znajoma, z którą o tym rozmawiałam, podsunęła mi myśl, że bardziej prawdopodobna jest reanimacja.

Ale nie mam tego wpisanego w kartę, ani nikt mi nic na ten temat nie wspominał, że coś się stało podczas zabiegu. Może jeszcze wspomnę, że nie chcieli mnie od razu wypuścić ze szpitala i musiałam siedzieć dodatkowo 3 dni, w końcu wyszłam na żądanie.

Czy mogłam być reanimowana rzeczywiście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli to rzeczywiście była reanimacja to taka informacja musi się znaleźć w karcie wypisu.
poza tym- czemu mieliby coś takiego ukrywać?
i czemu nie dopytałaś się dlaczego chcą Cię tak długo zatrzymać w szpitalu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tkamil20



Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę dziwne ,same siniaki znikąd się nie biorą. Dobra sugestia mogłaś bardziej się dopytać co ,jak i dlaczego, miałabyś więcej informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nnn123



Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzecznik praw pacjenta - zgłosić. Albo Cię reanimowali przy użyciu defibrylatora i to ukrywają (błąd lekarski?) albo ktoś Cię uszkodził w inny sposób i również to ukrywają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group