Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to był zawał?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
absta



Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 11:23 am    Temat postu: Czy to był zawał? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!!
Może u Was znajdę odpowiedź na dręczące mnie ostatnio pytanie.
Sześć lat temu przeszłam poważną operację. Zaraz po operacji miałam objawy zawału z tym, że nikt z personelu prawie tego nie zauważył...
Było to kłucie w klatce piersiowej, połączone z tym, że nie mogłam złapać oddechu. Ból być dosyć duży, ponieważ samoczynnie zaczeły mi lecieć łzy...
Jestem teraz w połowie ciąży i zaczełam się zastanawiać, czy to przypadkiem nie był zawał i czy mogą być jakieś tego konsekwencje przy porodzie...
Bardzo się tym martwię.
Czy jest możliwe, żeby po tych sześciu latach jakieś badania odpowiedziały mi na pytanie, czy to mogło być to?

Proszę o odpowiedź, bo jestem pierwszy raz w ciąży i bardzo się tym martwię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 9:10 pm    Temat postu: Re: Czy to był zawał? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

/Czy jest możliwe, żeby po tych sześciu latach jakieś badania odpowiedziały mi na pytanie, czy to mogło być to?/

Myślę, że badania (choć nie wiem dokładnie jakie) powinny wykazać czy są jakieś zmiany. Dlaczego tak myślę? Moja mama niedawno dowiedziała się, że miała przechodzony zawał.
Przy okazji wizyty u lekarza powiedz o tych wątpliwościach, ale nie zadręczaj się na zapas.
Życzę udanego porodu i zdrowego bobaska Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
absta



Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki serdeczne za odpowiedź i za życzenia Very Happy Jutro jadę do lekarza, to w końcu z nim o tym porozmawiam...

Pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bochen



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawal zostawia blizne na sercu, jezeli mialas jakis powazny zawal badanie USG serca napewno to wykryje, jezeli mialas (brzydko to ujme) maly zawal i na sercu nie ma blizny to bez obaw Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
STARYWYGA



Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Na pewno gdyby był zawał zaraz EKG by szalało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group