Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy tabletki moga wplynac na rumienienie sie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paja2506



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 5:30 pm    Temat postu: czy tabletki moga wplynac na rumienienie sie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcialam o to zapytac bo odkad zmienilam tabletki czesto sie rumienie z glupich powodow i w takich sytuacjach ktore mnie wczesniej nie zawstydzaly,troche mnie to juz denerwuje bo co chwile od kogos slysze "ale jestes czerwona"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paja2506 nie sadze zeby bylo to spowodowane tabletkami... z takim skutkiem ubocznym jeszcze sie nei spotkalam... to raczej nie wina hormonow.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja0



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwna sprawa, też się z czymś takim nie spotkałam. a przed dobraniem tabletek lekarz robił Ci badania hormonalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group