Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy są jakieś domowe sposoby??

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 8:10 pm    Temat postu: Czy są jakieś domowe sposoby?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem...mam 17 lat i mam prblem z pryszczami.Szczerze mówiąc żadne kosmetyki mi nie pomagają....i może ktos zna jakieś sprawdzone domowe sposoby??
Ps.mam cerę tłustą. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybierz sie do dermatologa ...zadne rady nie pomoga skoro nie wiadomo jaka jest przyczyna twoich pryszczy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłam już kiedyś u dermatologa...przepisała mi maść którą w aptece sami robili(strasznie smierdziala).I nic nie pomogła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj może Benzapur, jest w aptece bez recepty, mnie pomaga. Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dobry przepis na maść.
2 łyżki soku z pomarańczy i łyżka mąki ziemniaczanej,i wymieszać to wszystko i nałożyć na 10 minut na twarz po cym zmyć przegotowaną wodą.NAwet pomaga Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ACNE-derm, 20%. masc przyspiesza gojenie się syfków, na mnie działa ładnie. do stosowania codziennego, rano i wieczorem. ale nie mozna sie wtedy wystawiac na słońce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alliness



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie najlepiej do dermatologa, po antybiotyki
przepisze jak mi erytromycyne, pierwsze efekty juz po tygodniu (byłam w szoku jak widziałam swoją gębę po kilku godzinach siedzenia w szkole - a wiec nie umytą przez tyle czasu - była MATOWA!! wreszcie czułam sie dobrze
na prawdę same maści często nie wystarczą trzeba czeoś co zadziała od środka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mona-lisa



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zawsze uzywalam pasty do zebow, bo dobrze wysusza, ale nie wiem czy to jest w sumie dobry pomysl. no i to zdecydowanie dorazne dzialanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patt



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 12:44 am    Temat postu: tradzik?????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć!!!! mi strasznie pomogła DIANA (ginekolog się kłania) ;P.. to są tabletki hormonalne.. brałam je przez jakis czas, mialam straszne problemy z tradzikiem.. po paru miechach cera sie uspokoila, ba! stala sie sliczna!!! no i odstawilam tabletki, nadal jest ok, od czasu do czasu moze cos wyskoczy, ale jak nie wyciskam, to jest spox;) pozdro!!!! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
visenna



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyznam sie szczerze ze ja tez kiedys uzywalam pasty do zebow, ale to chyba straszne kretynstwo. potem ograniczylam ilosc uzywanych kosmetykow ktore strasznie wysuszaly mi skore, poznalam chlopaka i... problem sie rozwiazal sam Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group