Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak powyzej ja uwazam ze ciaze mozna wykluczyc... przeciez nie bylo wytrysku wiec ciaza jest niemozliwa...
a tak na marginesie dziewczyna powinna sobie zaczac liczyc cykle... moim zdaniem jak zaczyna sie wspolzyc to sie powinno o to dbac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi210



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 2:50 pm    Temat postu: ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, mianowice moja historia jest taka: miałam dostać miesiączke 3 maja (opoznila sie) zrobilam test z krwi i wyszlo ze jestem w ciazy. podczas wizyty u lekarza stwierdzil ze nie widac na razie bo za wczesnie niestety 15 maja dostalam okres (mikroporonienie Sad() Teraz wraz z mezem bardzo chcemy miec maluszka. Miesiaczke od pol roku mialam regularnie co 30dni pomijajac teraz ten ostatni byl po 41 dniach. Kochamy sie bez zabezpieczenia 24 maja, 25 maja, 29maja, 30 maja (2 razy), 31 maja. Smile Tylko nie wiem kiedysą te plodne dni a bardzo bym chciala byc w ciazy Czy jest taka szansa?? Tak pisalam 1.06 (pamietasz wind_of_hope) Teraz mam pytanie kiedy zrobic test? Bardzo sie niepokoje juz. Kochaliśmy sie jeszcze 1.06 i 5.06 w nast niedziele ma byc okres. Bola mnie piersi i sa bardzo wrazliwe, mam duzy apetyt i senna jestem. Odpowiedz wind_of_hope Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BlueCuracao



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Piszę tu oczywiście z prośbą o poradę.

Otóż uprawiałam peeting z moim partnerem. Nie doszło do penetracji. Na pewno wydzielił się płyn ejakulacyjny, jednak samego wytrysku nie było. Peeting polegał na zasadzie bezpośredniego pocierania członka w okolicy moich stref intymnych. Już czytałam, że w tym płynie znalezienie się plemników jest nikłe, gdyż wytwarzany jest przez prostatę, a nawet jeśli się znajdą to muszą zostać "umieszczone" przynajmniej w szyjce macicy żeby przedostać się do pochwy. Okres mi się spóźnia już całkiem sporo. Wcześniej wykluczyłam ciążę bo wydawało mi się niewyobrażalne, aby zajść w nią w ten sposób. Prowadzę ostatnio dosyć szybki tryb życia, do tego dochodzi stres (egzaminy, sesja + spóźniający się okres). Tak też tłumaczyłam jego tymczasowe niepojawianie się. Poza tym teraz już od ok pół roku odstawiłam pigułki antykoncepcyjne (lekarz zalecał, aby odpoczęła wątroba od ciągłego zażywania jakichś specyfików). Zdaję sobie sprawę, że po odstawieniu tabletek okres może nie pojawić się nawet pół roku... aczkolwiek u mnie był on w miarę regularny (okres oczekiwania nie przekraczał raczej 40 dni) teraz jednak się przedłużył. Piszę tutaj chyba na potwierdzenie mojej teorii o niskim prawdopodobieństwie, a właściwie braku ciąży po takiej zabawie z partnerem. Dodam też, że moja waga się nie zmienia, nie mam objawów ciąży (wymioty, osłabienie itp.). Czasem czuję ukłucie w okolicy jajowodu.Cera bez zmian (ani wyprysków jak to bywa przed miesiączką, ani wygładzenia jak to bywa w ciąży ze względu na odpowiednie hormony).
Pozdrawiam i proszę o opinie/informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
johnny5



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dnia 6 czerwca uprawiałem z dziewczyna petting. Doszlo do wytrysku ale nie w obrębie dróg rodnych. Wydzielal sie płyn preejakulacyjny,który mogłem przenieść na palcach na jej pochwe podczas pieszczot które polegały na pocieraniu. Do środka wkładałem nie więcej niz opuszek palca. Dziewczyna spodziewa sie okresu 15 czerwca, cykl trwa 28 dni. jezeli dobrze liczę to to byl 19 dzien cyklu. prosze o odpowiedź. chce uspokoić dziewczyne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie macie się co obawiać, bo one już podchodzić zaczynały pod niepłodne a poza tym nie było wytrysku w środku a płynem prejakulacyjnym jej nie zapłodnisz raczej bo jest z prostaty
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kmnop



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdyby doszło do kontaktu "częściowego" -> tzn włożenie tylko główki członka na powiedzmy... pół minuty w dni płodne to czy byłaby możliwość ciąży? bez wydzielenia się płynu ejakulacyjnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba bez wydzielanie płynu preejakulacyjnego. Nie raczej nie bo naima wytrysku chyba że główka znajdowała by sie tam przed samym wytryskiem i doszło by do kropelkowania
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kmnop



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok wielkie dzięki Smile skoro już tu jestem to może zadam jeszcze jedno pytanie. Wiem, że może męczę, ale chce się dowiedzieć na przyszłość.
Czy jest możliwe zapłodnienie w sytuacji, gdy był wytrysk na piersi, sperma z nich została wytarta, ręce umyte i za kilka minut nastąpiły pieszczoty piersi a potem palcówka? w dni płodne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma mowy o zaplodnieniu w zadnym wypadku, badz spokojny.
Powrót do góry
kmnop



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo. Staram się być spokojny, ale mojej wybrance spóźnia się okres. Wprawdzie ma nieregularne cykle (śr. 29 dni) no ale mimo wszystko jakoś to działa na mnie. Czy sporo stresu może wpłynąć na to opóźnienie już prawie tygodniowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group