Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

es przeciez dzis jest dopiero 15 ?? co w czym problem Wink dziewczyna ma wszystkie objawy nadchodzacego okresu wiec spokojnie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aerox81



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Cool
Chciałem zapytac też o coś bo mam pare problemów, przyblize może troche sytuacje jestem z moja dziewczyna juz prawie rok ja mam 19 lat ona 17 szanuje jej zdanie i nie wspolzylismy jeszcze razem.. narazie to było cos w stylu peetingu albo "sexu w ubraniu" okres zaczoł jej sie spozniac 4 dzien.. nie wiem czy chce mnie nastraszyc czy o co jej chodzi.. bo mówi ze jest w ciazy ale czy mogło dojsc do zapłodnienia jezeli jedyne wytryski były w spodniach albo w jej buzi? czy sperma przez organizm dotarłą do pochwy ? czy moze przez majtki plemniki przeszły bo zawsze jak dostałem wytrysku to ja miałem całe majtki ze spermy a i ona miala tez troche mokre.. odpiszcie szybko prosze was.. bo nie chce dac sie zmanipulowac przez 17 latke.. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze przez sex oralny w ciaze dziewczyna nie zajdzie poniewaz sperma dostaje sie do zoladka i w zaden sposob tamtendy nie dostanie sie do pochwy, i nie ma takiej mozliwosci zeby przeniesc plemniki gdzies na ustach lub cos w tym stylu Smile
jezeli chodiz o ubranie to plemniki wsiakajace w material momentalnie gina a zeby doszlo do zaplodnienia musza dostac sie do sluzu w dni plodne bo wtedy zachodzi rekacja chemiczna i moga "wedrowac" dalej Smile
wiec twoja dziewczyna chyba chce cie troche jeszcze zniechecic do sexu bo nie jest gotowa - takie moje zdanie albo nie ma za duzego pojecia o tych sprawach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aerox81



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wiem bo jak jasię uczyłem na lekcjach biologi to te tematy były jakos pomijane.. a teraz to juz w 4 podstawowki biora Smile troche mnie podniosłas na duchu ze mnie chcesz za przeproszeniem w konia zrobic Smile zebym nie mowił brzydko.. no ale troche strachu chyba mi niezaszkodzi czyli moge smialo dalej z nia uprawiac "sex w ubraniu" ? bo na cos ostrzejszego nie jest gotowa i szanuje to Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze mozesz Smile plemniki nie przedostana sie przez ubranie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aerox81



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a przypuscmy bo my to robimy tlyko w majtkach wiesz takie ocieranie sie ciał jest super.. pełna podnieta SmileSmileSmile ale tak u mnei dojdzie do wytrysku a jej w tym czasie sluz osiadzie na majtkach zlaczy sie ze sperma czy wtedy moze zajsc w ciaze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jak macie majtki na sobie to plemniki wsiakna w material wiec to sie nie liczy....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Upadły Anioł



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na tekst o charakterze prowokacyjnym, treść została usunięta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Upadly Aniol mi to podchodzi pod prowokacje i nie mam zamiaru odpowiadac na takie glupkowate posty Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
es



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka no wlasnie 15 stycznia jest 27 dniem cyklu a okresu niema, za to chce sie jej dzisija spac. NO ale skoro ma oznaki wiec dlaczego go jeszcze nie ma, juto jest 28 dzien cyklu ehhh , martwie siee
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group