Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy podczas pierwszego dnia okresu można zajść w ciąże?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 11:50 pm    Temat postu: Czy podczas pierwszego dnia okresu można zajść w ciąże? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia w pierwszym dniu okresu, skończył we mnie w środku. Cykle mam regularne co 25-32 dni w tym miesiącu trwał 25 dni. Czytałam już różne fora, jednak każdy pisze inaczej, a to forum wydało mi się najbardziej wiarygodne. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii. Czy jest możliwe zajście w ciąże w pierwszym dniu okresu?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę, że cykl trwał 25 dni, dni płodne powinny u Ciebie wystąpić od 15 - 22 czerwca, zatem raczej szanse na zajście w ciążę są niewielkie. Jednakże należy pamiętać, że żywotność plemników jest długa, do 7 dni, zatem istnieje takie prawdopodobieństwo.

Zajście w ciążę podczas miesiączki jest mało prawdopodobne, ale możliwe. Zależy do kilku czynników, takich jak: długość cyklu, czas przeżycia plemników oraz sytuacje wpływające na termin wystąpienia owulacji, biorąc pod uwagę, że każda kobieta jest inna i u każdej procesy owulacyjne przebiegają indywidualnie, należy pamiętać, aby zawsze stosować zabezpieczenie.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group