Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy podczas palcówki chłopak może mi coś uszkodzić ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 12:49 pm    Temat postu: Czy podczas palcówki chłopak może mi coś uszkodzić ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy gdy chłopak robi mi palcówke to czy może mi coś powarznie uszkodzić odpowiedzcie prosze szybko bo sie boje często po tym boli mnie brzuch ale i ja i on to lubimy:(SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyne co może uszkodzić to błona dziewicza Wink Może Cię zadrapał? Albo za daleko włożył palce i robił to niedelikatnie?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będzie nieostrożny i robił to na siłę to dlaczego nie? Przecież to delikatne miejsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale czy można uszkodzić coś innego np jajnik???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochanie, odsyłam do googli i budowy narządów rozrodczych kobiety Smile Potem wróć na forum i zadaj pytanie Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na poczatku mnie tez bolo po palcowce ale to z czasem mija. A raczej sie nie da nic uszkodzic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jajnik jest za daleko zeby mogł uszkodzic..ale jesli niefortunnie gdzies "zahaczy" to mozesz miec lekkie krwawienia. pamietaj ze Twoje cialo to nie zabawka... .wszystko delikatnie i z umiarem Smile Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podzielam zdanie dziewczyn i chlopcow Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group