Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy podczas okresu można zajśc w ciązę?????????

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karunia21



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdansk
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 1:05 pm    Temat postu: czy podczas okresu można zajśc w ciązę????????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie!
No wiec .. mam pytanie .. bo juz wiele razy z roznymi wypowiedziami na ten temat sie spotkalam i brzmialy one roznie (obojetnie czy na forum czy wsrod kolezanek). Otóż wziac zastanawia mnie,czy mozna zajsc w ciaze podczas miesiaczki? Osobiscie wydaje mi sie ze nie i juz od dawien dawna kocham sie ze swoim chlopakiem podczas okresu.. wiec juz chyba dawno bylabym w ciazy.. :) Nie myslalam juz o tym do czasu jak jakis tydzien temu nie przeczytalam na jednym z forum ze jestak SĄ to dni płodne ... :lol: Kochalam sie z moim chlopakiem 4 dni przed okresem "do srodka" i teraz juz 2 x w czasie okresu :P .. dzis rano wstalam z lekkimi mdlosciami (moga byc przczyna stresu.. poniewaz jestem przed egazminami) ale oczywiscie pierwsza mysl zanim zaczelam sie uspokajac to ... ciaza :) :roll: Wiecccc prosze o pomoc ... moze ktos doswiaczony powie mi czy sa to dni plodne czy nie :D Z gory dziekuje Cmok Cmok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA
Gość









PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko zalezy od tego ile dni trwaja twoje cykle miesiaczkowe. nie wiem ile na ten temat wiesz wiec moze tak w skrocie napisze o co w tym chodzi. cykl liczy sie od pierwszego dnia okresu do dnia poprzedzajacego nastepny okres. taki standardowy cykl trwa 28 dni ale to oczywiscie tylko taki model. wlasciwie to nie znam kobiety ktora by taki idealny miala Wink i teraz wszystko zalezy od tego ile dni trwa twoj cykl. jesli mniej wiecej 28 dni to okres jest u ciebie nieplodny. ale jesli masz krotkie cykle to mozliwe ze mialas owulacje podczas okresu. mowiac najprosciej- jesli zdarza ci sie miec okres dwa razy w miesiacu to jest mozliwe ze zajdziesz podczas niego w ciaze. jesli masz jakies watpliwosci to po prostu zrob test. i staraj sie jak najlepiej poznac swoje cialo. nikt tego nie zrobi za ciebie.obserwuj siebie. zwracaj uwage na to jakie sa u ciebie oznaki plodnosci. po jakims czasie bedziesz juz takim ekspertem ze nie bedziesz miec zadnych watpliwosci Smile powodzenia.

---- edit by Paweł:
Prosze nie pisać wielkimi literami całych postów.
Ta zasada obowiązuje wszystkich, wielkie litery pozostają do podkreslenia częsci wypowiedzi.
Uprzedzam iż nie stosowanie sie do zasad panujących tutaj przyniesie sankcje w postaci kasowania postów a puźniej zakazu wejścia.
Moderatorzy to nie osoby które mają za zadanie poprawiać kogoś kto nie potrafi sie zastosować mimo usilnych i wielo krotnych upomnień tych samych osób a dokładnie Ciebie.
Powrót do góry
Karunia21



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdansk
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam i dziekuje slicznie za odpowiedz. Akurat teraz moj cykl wynosil 28 dni .. ale zazwyczaj jest to 29 -30 dni :D Krotkich cykli nie miewam :) Wiec mam rozumien ze podczas miesiaczki nie wyst. dni plodne??????????????????
Dni płodne liczy sie odejmujac od dnia przed rozpoczenciem miesiaczki 14 dni -dzien owulacji i +/- 4 dni sa dniami pladnymi zgadza sie??? :P
A expertem to ja chyba nigdy bede hihihi
Dziekuje slicznie :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group