Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czy po tabletkach antykopcepcyjnych mozna zajsc w ciaze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy mozna zajsc w ciaze po tabletkach antkopc. i po jakim czasie ?
tabletki antykopcepcyjne
0%
 0%  [ 0 ]
tabletki antykopcepcyjne
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0

Autor Wiadomość
chrapek77



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: góra slaska
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:54 am    Temat postu: czy po tabletkach antykopcepcyjnych mozna zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chrapek77 Smile Smile

czesc dziewczyny brałam tabletki przez 1 miesiac po odstawieniu chciałam zajsc w ciaze zrobiłam 2 testy i wyszły negatywnie co moze byc tym spowodowane ? prosze on odpowiedzi


---edit by emilka---
przenoszę temat do odpowiedniego działu i mam prośbę, o poprawienie ankiety, gdyż nie wiadomo, co autor miał na myśli;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byc moze jest zbyt wczesnie? nie wiadomo kiedy trafisz na owulacje,wiec radze obserwowac swoj organizm i działaC Wink nie poddawaj sie- trening czyni mistrza Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group