Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CZY PO KRWOTOKU PODPAJECZYNÓWKOWYM MOZNA MIEC JESZCZE DZIECI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edyta35



Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: essen
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 1:40 pm    Temat postu: CZY PO KRWOTOKU PODPAJECZYNÓWKOWYM MOZNA MIEC JESZCZE DZIECI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZY TO NIE JEST NIEBEZPIECZNE/ TO JEDNAK JEST WYSIŁEK NOSZENIE CIAZY PRZEZ 9 MIESIECY POTEM JESZCZE WIEKSZY PRZY PORODZIE.CZY TO JAKOS ZAGRAZA ZYCIU.MAM 37 LAT JESTEM PO CHOROBIE 4 LATA,CHCIAŁABYM MIEC JESZCZE DZIECKO LECZ OBAWIAM SIE O ZYCIE I ZDROWIE ,MOZE KTOS WIE COS NA TEN TEMAT,LUB MIAŁ PODOBNA SYTUACJE,NIE MIALAM ZADNEJ OPERACJI,BYŁAM W SZPITALU MIESIAC CZASU BYLAM INTENSYWNIE LECZONA POTEM BYLAM 2 RAZY NA KONTROLI I NIBY WSZYSTKO OKIALE CZASEM ODCZÓWAM BARDZO SILNE BÓLE GŁOWY W TYLNEJ CZESNI GŁOWY PO PRAWEJ STRONIE,PROSZE O ODPOWIEDZ DZIEKUJE I SERDRCZNIE POZDRAWIAM EDYTA Z ESSEN[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To czy ciaża bedzie dla Ciebie bezpieczna musi stwierdzić lekarz
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group