Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka mam dość pisania ciągle tego samego. Albo skończysz ten temat albo dostaniesz ostrzeżenie. Ile można prosić dziewczyno?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok, skoncze.... tylko jestem bardzo ciekawa czy jak wam sie spoznia o ponad tydzien okres to jestescie wyluzowane Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mamy POWODY TO NIE! Ale jak nie mamy powodow tak jak TY, a nie masz uzasadnionych obaw to faktycznie jestesmy wyluzowane!


Id do psychologa bo to jest FOBIA i PARANOJA! Koniec kropka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoncze... jak jutrzejsza beta bedzie ujemna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie doszedlem tak prawie juz. a czytalem ze preejekulat moze zawierac plemniki:(((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewo nie na tym forum....

Dodano po 37 sekundach:

W zasadzie moga zawierac owszem - ale przed samym wytryskiem, a nie caly czas tak jak pisza na innych forach!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka tak jak mówiłam. Skończysz i to teraz bo tego tolerować nie będziemy. Można panikować jeśli są ku temu powody ale Ty dostałaś jasną odpowiedz i to nie od nas ale od lekarza ! Testy potwierdzają brak ciąży. No kobieto! Okres się spóźnia z wielu powodów mogłaś zapytać lekarza. Poza tym jest cały odrębny temat o tym więc troszkę się wysil i poczytaj zamiast dręczyć w kółko tym samym.
Kolejne Twoje posty o tej samej tematyce usunę
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie na tym forum na innym zamkli mi post nerwowi ludzie albo nie wiem. tylko szukac kaza i czytac. no ale dziekuje bardzo mysle ze bedzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uzytkownikx spokojnie nie panikuj i nie denerwuj sie. Jesli do wytrysku nie doszlo to mozesz spac spokojnie.

No chyba ze powstrzymywales wytrysk podczas stosunku - bo to tez moze stanowic pewne ryzyko.

Ale jesli nie bylo wytrysku w partnerce, ani zaraz po wyjsciu z niej to mozesz wykluczyc. I spac spokojnie. Ale na przyszlosc radze zainwestujcie z zabezpieczenie, w szczegolnosci gdy kochacie sie w dni plodne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiem wiem o zabezpieczeniach to bylo nie planowane tak szczeze i to dlatego a co do prezerwatyw tez nie mam zaufania jakos no ale leprze to niz nic:))) dziekuje bardzo i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 10 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group